Osamelý vlk McQuade

• Česko Osamělý vlk McQuade (viac)

Chuck Norris v roli texaského šerifa pátrá po ukradených zbraních. J. J. McQuade (Chuck Norris) je texaský muž zákona a drsný chlapík. Dohlíží na dodržování zákona, ale uplatňuje právo příliš svérázným způsobem, což mu přináší pouze nepříjemnosti z řad úředníků. Je mu proto k ruce přidělen nováček Kay (Robert Beltran) , který mu má pomáhat s případem únosu nákladních aut se zbraněmi. Když společně objeví místo úkrytu, jsou zajati bandity a zasypáni i s autem hluboko pod zemí. Šance na vyproštění, je minimální... (HBO Europe)

gizi

Takový film o ničem, ale je to oddechovka, na kterou se dá dívat. Pár pěkných akčních scén, ale moc toho nebylo. 60%. ()

Bragi66

Filmově je to opravdu vlk (kožní zánět vznikající hojným pocením na místech, kde se kůže o sebe tře). Je to škvár z pravěku videokazetového období. Já to tehdy neviděl, tak bych tomu možná teď i něco prominul.  Mám podezření, že to nemůže být náhoda, ale že taková hloupost vznikla cíleně. Nedá se ale nevzpomenout na řízné role Davida Carradina ve filmech Kill Bill. ()

vincbenet

Film mého dětství.Srdcová záležitost.Viděl jsem ho nejmíň 150x na starý kazetě v příšerný kvalitě,pod názvem Vlk samotář,kde to všechno daboval jen jeden člověk.=)No daboval..=)Top snímek ve filmografii Chucka Norrise.Samozřejmě, že s odstupem času už to neni taková pecka,ale Chuck je tady ještě hrozně drsnej a věrohodnej texas ranger.Daleko lepší než ten,kterýho hraje v tom bláznivym seriálu =)Pár scén je nezapomenutelných.Např. když polomrtvýho Chucka zahrabou i s jeho károu pod zem,ale Chuck veme plechovku pivka,poleje se,napije,nahodí turbo a doslova vystřelí z hlíny =) Závěrečnej boj s Davidem Carradinem je úžasnej též.Navíc to všechno podkresluje hudba,která se pro mě stala jednou z nejdokonalejších filmových melodií vůbec. ()

Upswing

Vo svojej dobe pecka, dnes len smiešno-smutná nostalgia. Tie časy sú nenávratne preč a je príjemné vidieť kam sa tento žáner posunul. Chvála bohu za to. Ale Chuck Norris sa pre mňa stal časom značkou totálneho braku ktorému sa treba vyhnúť. Tak som si dnes pripomenul jeho asi najlepší film, prižmurujem obe oči a dávam za tri. Som však strašne zvedavý na Expendables 2 a len, možno márne dúfam, že práve účasť Norrisa (a Van Damma) nebude istotou "průseru". ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Na parchanty nezapomínám!" Drsnej texas ranger Chuck Norris vs. nebezpečný pašerák zbraní David Carradine! Dvě legendy bojových umění, slušná akce a celkem dobrá hudba. Scéna, když polomrtvýho Chucka zahrabou i s jeho károu pod zem, kde Chuck veme plechovku pivka, poleje se, napije, nahodí turbo a doslova vystřelí z hlíny je nezapomenutelná. Závěrečnej boj je taky slušný, leč v dnešní době film nikoho neohromí. - 50%. ()

mapar

Asi není moc filmů tak moc předávkovaných testosteronem. Ne fakt, po tomhle vám budou růst chlupy na místech, o jejichž existenci jste neměli tušení. ()

freebob

Jeden z nejlepších filmů s Chuckem Norrisem, mě bohužel tak trochu minul a podobně jako Cesta draka zestárl a je to bohužel vidět.Když to srovnám se zábavnými pitomostmi točených pro Canon,tak mi oné pitomosti vycházejí lépe. ()