Balič jednoho velkého obchodu Jonathan Switcher má tajemství: je zamilovaný. A nejen tak do někoho: žena jeho snů se jmenuje Emmy a předstírá, že se do ní převtělila jakási egyptská princezna. A jestliže je Emmy plná života a k Jonathanovi se chová jako bytost z masa a kostí, projevuje se ve světě ostatních smrtelníků mnohem zdrženlivěji. Je třeba poznamenat, že pro Emmy je charakteristická jedna dosti neočekávaná zvláštnost: Je totiž figurínou ve výkladní skříni. (Warner Home Video CZ)

Jaro.Krafcik

Neskutočná pecka ktorú by som prirovnal k duchovi, ktorý bol tiež rovnako dobrý. Záverečná pieseň pozná asi každý, samozrejme z 80. Rokov, stála za to. A už len kvôli nej hviezdička. Vadil asi len trapnejši herec princa. Doplnil by som tu žánre fantasy a romantický. 4* ()

Han22

Perfektní komedie, což jsem vůbec nečekal. Už jenom samotný nápad o figuríně, která ožívá jen pro hlavního hrdinu a nikdo jiný ji nevidí je tu využitý do mrtě, ale hlavně jsou tu naprosto geniální postavičky - patolízalský James Spader, G.W. Bailey který si s chutí zopakoval svého Harrise z Policejních akademií, čiperná Estelle Gettyová, úchylný Armand a hlavně boží Hollywood - ty jeho hlody mě dostávaly do kolen. Všechno tu končí happyendem, tak jak mám rád a v titulkách hrají Starship s megahitem Nothing´s Gonna Stop Us, prostě paráda. ()

helloween93

Příjemná romantická komedie se zajímavým nápadem, krásnou Kim Catrall a G. W. Baileym v roli hlídače obchodního centra. Především jsem na film koukal kvůli písničce Nothing's gonna stop us now od Starship. 3* ()

waska

Sympatická komedie se sympatickým Andrewem McCarthym. Jen trochu škoda, že to zůstalo pouze bláznivou komedií. Kim Cattrall je nádherná, Steven Spielberg věděl co dělá, když si ji vzal :-) ()

winstonik

Veľmi, veľmi, veľmi milá komédia. Ak chcete vedieť niečo o 80. rokoch - a nie ste fanúšik kníh - potom sledujte aspoň tento film, dokonalý sprievodca bláznivej disco éry. Kimuška - mňam mňam! ()

Prubner

Námět vypadal zajímavě, ale scenárista to pohřbil. Vznikla z toho jen trapná fraška s pitvořícími se herci, která vůbec nevyužila nabízející se možnosti. A z Kim si na zadek nesednu, v tomhle filmu nevypadá moc dobře. Ad waska: Kim Cattrall není manželkou Spielberga, ani nikdy nebyla. Tou je Kate Capshaw. ()

ac1976

Nuda vhodná snáď len pre zarytých romantikov, alebo fanúšikov Kim, ktorá v dobách keď ešte nesexovala v meste vyzerala dobre. Ináč je to trápne rovnako ako výkon čiernej bukvice. ()

xzajox

Skvelá spomienka na film, ktorý som videl na začiatku puberty. Vtedy som sa do Kim tak trochu detsky zabuchol. Iste pre to, ako tu z jej postavy vyžaruje hravosť a skoro neblokovaná povoľnosť. Vtedy som chcel mať takú manekýnku doma :) Teraz po rokoch som v tom už uvidel jedno podarené B-čko, ktoré vidieť 2x v živote mi už asi bude stačiť. ()

ESNYR

Narazil jsem na to náhodou. Doba vzniku je na tom docela hodně znát, a nějak jsem nepřišel na to, proč to bylo označeno jako komedie, když jsem se v průběhu filmu usmál ( mírně ) jen dvakrát. Ale zase se musí ocenit hudba. Njn, tak nějak jsem na takové hudbě vyrůstal. Za 2 očka Kim Cattrall. ()

littleplayer

Mne sa to páčilo. Je to také prosto hlúpučké,ale veľmi milé a len kvôli tomu, aká bola Kim strašne chutná a aké milé pohľady hádzala si film zaslúži 4* u mňa. P.S. Niektoré ženy by nemali stárnuť. Kim bola ozaj kus za mlada. ()

leonskennedy

Líbivé film pozvedavá simpatická Kim Cattrall před sexem ve měste a za mlada fakt kočka,James Spader s brýlemi jako manažer a skvělý G.W.Bailey z policejní akademie plus skvělá hudba! ()