Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (viac)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiálny text distribútora)

GordonCZ

Ačkoliv divadlo nijak zvlášť nemusím, na toto představení bych kdykoli s chutí zašel. Rowan Atkinson ve vynikající formě a se stylem humoru ala Mr. Bean nebo Blackadder. Asi nejlepší je hned druhá část Fatal Beatings: "Quite Frankly, Mr. Perkins, if he wasn't dead, I'd have him expelled." -- "Beg your pardon?!" -- "Yes, expelled! If I wasn't making allowances for the fact that your son is dead, he'd be out on his ear!" -- "You mean he's dead?" -- "Yes, he's lying up there in a sickbay now, stiff as a board and bright green. And this is, I fear, typical of his current attitude..." Jednoduše britský humor vybroušený k dokonalosti. ()

Nekrofil

Rowan Atkinson je proste unikát. Je to komediant naozaj všestranný. V tomto živom vystúpení dokazuje, že zvláda bez problémov aj oveľa viac, ako len Mr. Beana (ale samozrejme ani ten nemôže chýbať ;-)). Bavil som sa od začiatku do konca a so mnou aj celé publikum, ktoré bolo prítomné na natáčaní. Každá jedna scénka je unikátna a dotiahnutá k dokonalosti. Tento záznam je nie len pre mňa (znova zdravím Vrtta :-)) srdcovou záležitosťou, ktorej sa proste menej ako 100% dať nedá. ()

MegaBite

Když jsem na toto vystoupení narazil na internet a zkouknul celou hodinu, netušil jsem, že mi potom bude tolik bolet bránice. Co po hodině, hned po první scéně. Ze všeho nejvice se mi líbily scény se sváděním a Shakespearem. Zkrátka Atkinsonovy nejlepší scénky v 1 hodině, které si prostě nezaslouží nižší hodnocení. ()

ash99

Rowan Atkinson je pravý kráľ smiechu. V tejto hodine plnej gagov začínajúceho Mr. Beana, môžeme vidieť jeho nezabudnuteľnú scénku v kostole, pomäteného čašníka alebo riaditeľa školy. Zvlášť pozornosť si zaslúži najlepšia scénka - príručka pre zoznamovanie sa s dievčaťom. Nesmiem zabudnúť ani na historickú scénu o poslovi a podlom kráľovi. V skratke: Atkinson vie, na čom sa ľudia najviac pobavia, a pritom nepotrebuje takmer žiadne rekvizity. On sám je poriadna rekvizita. Neopísateľné, to proste musíte vidieť. Nič iné pre tento film ako 100% dať neviem. ()

MarekT

Podepisuji Oskarův komentář. Atkinsonovo mimické a konverzační umění se nedá popsat. To se vážně musí vidět. Celou show najdete na YouTube: Ďábelsky vřelé přivítání || Osudové výprasky || A nyní z ohromujícího Nazaretu || Neviditelný muž || Umění prohrávat || Kurz seznamování || Fotbaloví fanoušci po zápase || Růžové punčochy a spousta rekvizit || S takovými přáteli || A co Jones? - všechno v původním znění s titulky. ()

• V desáté části "Pink Tights And Plenty of Props", kdy Rowan Atkinson předvádí jednotlivé varianty otravy jedem, se vinou špatného střihu najednou z jeho ruky vytratí nádoba, kterou celou dobu držel. (GordonCZ)