Mocní agenti Dennej hliadky bedlivo strážia svetový mier pred Armageddonom. Ich úlohou je udržiavať rovnováhu medzi armádami Svetla a tmy. Keď Jegor, syn agenta Dennej hliadky Antona, prejde k silám temnoty, uvoľní sily nepredstaviteľných rozmerov a osud sveta odrazu visí na vlásku. Ak sa Antonovi nepodarí získať Kriedu osudu, ktorá dokáže prepísať osud každého človeka, môže prísť o syna, alebo o svoju lásku – čarodejnicu Svetlanu... (TV JOJ)

saint3n

klidně mne kamenujte.. je to jízda. za mne plná palba a nej koment: Červeňák. jen.. holt pořád starej dobrej Bekmambetov.. ale učí se ..a jde mu to sqěle ;) (ps: dejte mu Batmana..) ()

Stingray

Nemůžu si pomoct,ale jako věrnej fanda knihy nejsem dalek odpadu. Hlavní myšlenka knihy je někde úplně jinde a pokud budu knihu ignorovat tak mi pořád vychází přestřelenej ne moc pochopitelnej slepenec. Takže jednu hvězdu za pěkně natočený akce. ()

Nedos.

Tak jsem si pomalu po 10 letech doplnil druhý díl Noční hlídky. V hlavě mi toho z něj moc nezůstalo, což se ukázalo jako velká chyba. Začátek se pomalu dal chroupat, pokud člověk znal univerzum z prvního dílu. Postupně se to vše začalo tak nějak komplikovat, děj se stával zmateným, hlavní hrdinové jednají nelogicky a spíš než abych si užíval povedené filmové efekty, jsem se zabýval přemýšlením co jak, kdo kde a proč asi dělají to co zrovna dělají. Odkojen hrami jako Stalker a Metro jsem si aspoň užíval výborné univerzum. Po konci filmu mám v hlavě zmatek, budu si muset někdy pustit oba díly po sobě a doufat že mi to do sebe vše zapadne. A na Mariju Porošinu bych se vydržel koukat celej den :-) ()

leafroller

Na rozdíl od Noční hlídky, ve které byly prvky fantasy vytlačovány co nejvíce do pozadí, je dvojka již plnohodnotným fantasy příběhem se všemi jeho nevýhodami. Těžko uvěřit, že v Moskvě nového tisíciletí bude někdo hledat něco jako "křídu osudu". Děj a hlavně spád filmu také utrpěl a místo akce pitváme mezilidské vztahy upírů a čarodějek. Proto si myslím, že Denní hlídka je spíše pro fandy, kteří chtějí za každou cenu vědět, jak to pokračovalo. Pro konzumenta, jako jsem já, stačí vidět jednou, takříkajíc "pro zajímavost". ()

Leira

Ani Noční, ani Denní hlídka neoplývají tím, čím oplývá kniha. Jsem hodně tolerantní divák, co se tohoto aspektu týče, ale tady trestuhodně zametli pod koberec všechno dobré, co na knize je, a pustili se do divokých honiček, pompézních proskoků a výbuchů a patosu, který vypadá dobře na plátnech kin, zvláště pro mírně alternativní diváky, ale zcela si zavřeli brány k pravé podstatě knihy a jejímu sdělení. Hvězdička za to, že samostatně ty filmy jakýš takýs fungují. Svého diváka si najdou. ()

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

21.08.2013

To je rozhodně odvážná představa. Studio MGM se už nějakou dobu ohání plány natočit novou verzi Ben-Hura. Nepůjde však o remake slavného filmu z roku 1959 (těžko můžete překonat totální klasiku,… (viac)