Špičkový manažer hračkářské firmy Scott Calvin se nemůže vypořádat s důsledky rozvodu. Navíc rozhodně není prototypem ideálního rodiče pro svého syna. Štědrý den s tatínkem je pro malého Charlieho spíš noční můrou než nejkrásnějším večerem roku. To se ale změní ve chvíli, kdy Santa Clause, který v anglosaských zemích přináší dárky komínem, tragicky uklouzne právě na střeše Calvinova domu. Kdo za něj zaskočí? Pochopitelně nešťastný Scott. Ale to zdaleka není všechno, protože v průběhu příštích měsíců se tatínek pomalu ale jistě začne měnit ve skutečného Santa Clause a konečně si začne rozumět se svým synem... (oficiálny text distribútora)

Byakuya

U mňa bezpodmienečne vianočná klasika ! Milujem tento film a pri zdobení stromčeka si ani neviem predstaviť že by som mal pustené niečo iné . :-) Nabudí vo mne tú správnu vianočnú atmosféru . ()

Sansnom70

Je opravdu vidět, že se film může líbit i nelíbit a to nemyslím jen tento film ale i jakýkoliv jiný. Já jsem názoru, že se tento film určitě povedl a to nejen díky hlavnímu hrdinovi, ale i svojí pohádkovostí. My se na tento film doma vždycky rádi podíváme, takže pokud nejste zarytí proticlausovci, tak se na tento film určitě podívejte i se svými dětmi či vnoučaty :o) ()

Kekik

Povedený, vtipný film. Ani jsem nečekala, že mě tak pobaví. A už vůbec jsem nečekala, že se mi bude líbit. Divím se, že mně tento film tolik let míjel. Ráda se na něho v budoucnu podívám znova. ()

Pukancek

Pekny filmik . rodinna a zaroven vianocna klasika. Tim Allen mi do tejto roly uzasne sadol :) + potesila som sa, ked som spoznala maleho herca Davida Krumholza, ktoreho som oblubovala v seriali Numbers ;) ()

CrashHP

Vianočná komédia ako má byť, v tomto filme je všetko, humor, láska, vianočná atmosféra. Škoda, že dnes sa už takéto filmy netočia. Vždy si to rád pozriem. Tim Allen to zahral bohovsky :) ()

SASKVOC

Moja vianočná klasika :) Toto si rád pustím každý rok na vianoce,pri zasvietenom stromčeku a cítim sa ako by som mal znovu 10 rokov ()

neli13

Pěkný vánoční film. Nečekejte kdovíjaký zázrak, ale pro naladění vánoční atmosféry a oddechnutí od předvánočních povinností je to vskutku dobré... :-) ()

Tim Allen opäť Santom

Tim Allen opäť Santom

16.09.2005

Rodinná komédia Santa Clause, v ktorej sa Tim Allen nedobrovoľne stal Santom, aby objavil a pochopil "ducha Vianoc" a našiel si cestičku k svojmu synovi, sa dočká ďalšieho pokračovania. Predstaviteľ… (viac)