Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiálny text distribútora)

pursuer

Velmi přitažlivé a nekonvenční sci-fi, nejen s velmi sexy Chalize Theron, jejíž účes mi způsobuje zvýšený oční tlak, ale i přes pár klišé s neotřelými nápady, které si zaslouží ocenění. Akční složka uvede do varu a digitální efekty nejsou na nejhorší příčce. 79%, proč ne. ()

veverysiak

Samotný námet nie je žiadna novinka, ale je vidieť, že chlapi sa s ním popasovali, výsledok je síce taká voľáka digitálna umelina, ale je tam niekoľko veľmi zaujímavých nápadov a scén, parádnica Charlize to v pamätiach možno nespomenie, ale ja si ju rád kuknem aj o niekoľko rokov, takže 65%. ()

Brainback

Dost zajímavě zpracovaný futuristický snímek, který ve mě bohužel nic nevyvolal. Charlize se sice snaží zdramatizovat svojí postavu, ale absolutně se jí to nedaří. ()

Eeve

Treba pripustiť, že tento film oplýva množstvom originálnych nápadov (inteligentné guličky, "pichľavá" tráva, rôzne modifikácie ľudských tiel, a pod), no takisto musíme pripustiť, že oplýva i nudným až tragickým scenárom, nezáživnou a neoriginálnou akciou, hercov by som vymenila snáď všetkých vrátane vedľajších rol. Takisto je tu na môj vkus až nadpriemer všakovakých chýb bijúcich do očí a vyslovených hlúpostí. Mohol to byť skvelý akčňák, na to by ale trebalo kvalitnejšie obsadenie, drahšiu výpravu a hlavne si zaplatiť scenáristu s originálnejším myslením. Inak, odkiaľ zobral distribútor ten oficiálny text (viď vyššie obsah filmu), je mi fakt záhadou. ()

Muf911

Mě se to líbilo. Zajímavé sci-fi z budoucnosti, sexy kostýmky, parádní akrobatické kousky. Navíc to netrvá ani hodinu a půl, takže se divák nestačí nudit. Ve svém žánru OK. ()

GejmronCZ

Na první pohled musím uznat originalitu města obehnaného divokou přírodou. Typem mi to připomíná Equilibrium, že tam je politika stejná a Aeon ztvárňuje jakoby elitního zabijáka, sakra jak jim říkali....Clerik, Clerikové, tak. Docela hezká je i ta nevědomost, která mi okamžitě připoměla Dárce. Normální divák v tom nevidí nic extra, ale ve druhé části vás nutí film přemýšlet a to je docela zajímavé. Myslím, že tento výtvor je dost nedoceněný pro svou hloubku a nikdo nad tím nechce nijak přemýšlet. Opravdu super pocit, když si musíte všechno spojovat, protože film vám to odmítá spojit sám a místo toho vám nakládá další a další tajemství. Nevědomost se udržuje celým filmem pěkně, to jo. Jen škoda, že se mi to zdálo tak...jednoduché, ale zároveň složité a něco mi tam i hned nedávalo smysl, ale dodatečný komentář to vše napravil ačkoliv nebyl nějaký slavný. Pak hudba... to se přiznám, že jsem snad jen občas zaslechl něco rychlejšího v boji a pak možná něco, kde se ani nemluvilo a nic se nedělo, ale celkově inu nic moc. Tohle mohli doladit. Teď by chtělo udělat seriál z toho jak se město bude měnit. To by se ale samozřejmě muselo nést v trochu jiném duchu. Ještě dodám, že o staříkovi co na všechno dohlížel, jsem si na první pohled myslel, že tam hraje Patrick Stewart, protože neříkejte, že mu nebyl sakra podobnej kdyby byl ještě starší než je teď nebo ve ST Picard. Za mě se mi film líbil, jen to možná chtělo více procítit, sem tam asi jinej záběr nebo kameru, ale pointu jsem pochopil a zaujala mne. Jak říkám už nějakou dobu... Miluju postapokalyptický svět jakéhokoliv druhu (snad ne jen Vodní Svět). ()

Luke55

Veškeré choromyslné nápady narvané do jednoho filmu bez ohledu na příběh nemohly utáhnout film at už vypadaly sebelépe.Ony ale vypadaly hrozně.Co to bylo za ženskou která měla místo nohou ruce!!!!!Herecké výkony více než otřesné a tak oscarová Charlize nakoukla do béčkových vod.No doufám že z nich brzy vypluje a zase se vrátí k herectví.Sniper scéna mě ale přece jen trošku zaujala možná ale jen proto,že mě dokázala probudit z hlubokého spánku.Celkový dojem?Hnus s občasným pobavením(tělo Charlize a ..... to je asi všechno) ()

VincentXI

Teraz trocha mimo. Kto videl film ostrov od Michaela Baya a myslí si že to bol jeho najslabší film tak zistí akej krivdy sa dopustil keď si pozrie Aeon Flux. Prvá hviezdička: Charlize Theron je proste úžasná a nebere tento film na ľahkú váhu. Druhá hviezdička: prvá polovica filmu je dosť zaujímavá s menšími chybičkami (útok na Godchildov komplex bol dosť mizerne natočený a asi aj napísaný ). No akonáhle zistia že sú všetci ľudia klony začne film rýchlo upadať a nudiť lebo si poviete ostrov som už videl(a). Michael Bay je proste oveľa lepší. ()

njuska

Nebylo to špatné. A jenom proto, že to není drama, kterým tady místní "čétédvojkaři" snad automaticky dávájí vždy plnej počet... tento celkem příjemnej filmek rozhodně nehodlám zatracovat! Zvláště futuristické zpracování prostřetí se, myslím, povedlo solidně. ()

Tomulka

Začátek filmu se mi líbil a vypadal slibně. Dobré SCI-FI se však začalo propadat v okamžiku kdy Charlize T. nezastřelí Martona C. To že dali jej jako hlavního padoucha mělo zůstat až do konce. Klaďas asi není role pro něj. Od tohoto okamžiku jsem měl chuť film vypnout. Pořád jsem čekal že něco přijde a bohůžel jsem se dočkal dost hrozného a fádního a otřepaného konce. Možná si příště nádherná Charlize vybere lepší film. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (viac)