Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) je legendárnym a zámerne anonymným newyorským „schôdzkológom“, ktorý už pomohol množstvu mužov získať ženu ich snov. Behom príprav jeho posledného zverenca Alberta (Kevin James), poddajného účtovníka, ktorý je okúzlený príťažlivou celebritou Allegrou Cole (Amber Valletta), sa Hitch konečne stretne s rovnocenným súperom v podobe krásnej a prefíkanej bulvárnej novinárky Sary Melas (Eva Mendes), ktorá Allegru prenasleduje na každom kroku. Profesionálny starý mládenec Hitch sa do Sary beznádejne zamiluje, ani čo by tušil, že jej najväčším novinárskym úlovkom by sa mohlo ľahko stať odhalenie najslávnejšieho manhattanského „špeciálneho poradcu“. (TV Markíza)

Rastman

Námět nevypadá sice nic moc, ale o to víc mě překvapil, když se rozvinul. Nestává se často, že bych se u televize hlasitě smál, je to vtipné, "elegantní", zajímavé. Tyhle pseudopsychologické studie mě vždycky pobaví a Will tomu dodal správnou šťávu. Škoda trochu klišovitého konce, ale jinak výborná zábava. ()

Pavlin

Tahle komedie pro mě byla opravdu osvěžující podívanou.Nemám rád ukřičené a někdy i oplzlé americké komedie,ale tohle je něco.Velmi vtipný a slušný příběh.Will Smith je okouzlující a ani Eva Mendes nijak nezaostává.Nesmělý Albert Brennaman si vás získá svými milými výstupy.Velice vkusná romantická komedie,která jistě potěší i rozesměje. ()

matoon97

Eva Mandes je ako vždy krásna aj tu a môj obľúbenec Smith znova balí ženy pohľadom. Milá romantická komédia v ktorej som sa veľmi zabavil aj poučil. Dobré rady o láske dokonca pomohli aj mne, takže som vďačný tvorcom. 80% ()

Don_Salier

Velmi dobré, skvělý scénář, avšak celý film prostě táhne Will Smith. Krásná hra psychologie, avšak i ta někdy selhává, protože kdo má radit rádci? Dal bych klidně 5*, ale konec je přílíš americký, ()

Aywes

Americká komedie/romantika s americkým koncem, americkými herci, americkým dějem a americkým soundtrackem. Téměř standartní romantický paskvil s happy endem, avšak tento snímek by se dal považovat i za lehký nadprůměr mezi romantickýmy komediemi. Zajímavé pojetí děje kde Will Smith hraje sympatickou postavu Hitche, který dokonale umí používat své charisma. Některé momenty vtipné jiné trapné (těch je podstatné méně). Soundtrack se mi ani trochu nelíbil, avšak přesto tato komedie není špatná. Druhý shlédnutí přesto nepřipadá v úvahu. Přesto pěkný snímek k prožití příjemného večera s opačným pohlavím. ()

p.i.t.b.u.l

Dal bych i pět *, ale nakonec jsem zvolil o jednu méně. Tento film je pro mně důležitý asi jako snídaně. Je to ta nejlepší pohodovka, když člověk neví na co se kouknout. Vtipná komedie o vztazích se skvělým obsazením. Smith a Mendes, kteří jsou pro tento film jako stvoření. Můžu se na něj koukat pořád dokola. Je to prostě můj "šálek kávy". ()

AdrianaLarman

Will Smith sice nepatří k mým nejoblíbenějším hercům, ale v tomto filmu ukázal, že je herec opravdu dobrý. U Hitche sem se vážně bavila, ale určitě to nebylo jenom zásluhou Willa. ()

Via

Velmi příjemná komedie s Willem Smithem a dalšími dobrými herci, které nevím proč, jsem se dlouho vyhýbala, že to přeci bude moooc velká blbost... ale jak se říká - mýliti se je lidské, setrvávati v omylu ďábelské, tak jsem celkem ráda, že byl nalezen čas a film příjemně potěšil =) ona: "Na co si připijeme?" on: "Nebudeš lhát, krást, šidit ani pít. Když musíš říct lež, lež v náručí toho, koho miluješ. Když musíš krást, odkraď se od špatné společnosti. Když musíš šidit, ošiď smrt. Pokud musíš pít, nasávej chvíle, které ti berou dech." ()

x_ander

Docela vtipná a zajímavá komedie, kterou neskutečně táhne Will Smith svým charismatem a Eva Mendes svým vzhledem. Konec je ale klasické romaticko-komediální klišé, které celý zážitek dost nabouravá. ()

Jadro

Taký milý totálne nevtieravý príbeh, ktorý si musí získať každého neafektovaného diváka... Taká "istotka" na nedeľné upršané ráno :D ()