Agentka FBI Gracie Hartová (Sandra Bullock) sa zúčastnila súťaže Miss USA a stala sa slávnou. Vyrovnať sa s náhlym záujmom verejnosti a médií nie je vždy jednoduché, najmä pre tajnú agentku a preto PR oddelenie v FBI príde s novým projektom. Z Gracie sa stáva štýlová tvár FBI v televíznej talkshow. A postupne sa do novej úlohy vžije až príliš, čo sa nepáči jej kolegyni Sam Fullerovej (Regina King), podľa ktorej je Gracie na najlepšej ceste stať sa FBI Barbie. Zlom nastáva vo chvíli, keď v Las Vegas unesú Gracinu najlepšiu priateľku Cheryl (Heather Burns). Gracie sa namiesto šoubiznisu musí sústrediť na boj so zločinom.... a znovu v prestrojení. (TV Markíza)

MRPitivier

Jak se někteří uživatelé vyjádřili a přirovnali "sérii" Slečny drsňák k Pravé blondýnce! Jako u Blondýnky se vytratila především ta originalita a film byl nejspíš bombardován banálními a nevtipnými scénami! "Akce" je doopravdy směšná, ale ne svým vtipem, ale provedením! Hrůza, hrůza, hrůza! ()

Rodin

Brrrr. Naprostá blbost. Tohle by fakt nezachránila ani nějaká opravdová herečka (pozor, mám Sandru rád, jen ji nepokládám za herečku). ()

Knor

Jednička taky nebyla zrovna žádnej zázrak, ale tohle už byla nuda. Dvě hvězdy za Sandru, která je dobrým důvodem na to kouknout. ()

Cortesz odpad!

Už jednička byla pitomost, ale dalo se na to koukat díky Michael Caineovi a Bullock. Ale zde ? Zde sice byla Sandra, ale to co předvedla to bylo do nebe volající a vlastně zapřela vše to co předváděla v prvním díle. Místo ní si zde hraje na drsnou jakási terminátorka, která nehne ani brvou v jakékoli situaci, ale bavila mě více než ta trapná Bullock, která mě tak vytáčela stím svým chováním, že sem to vzdal a šel raději spát. Proto takové hodnocení. ()

Prubner

Tak především, tohle není Slečna Drsňák. Od prvního dílu se to liší takřka ve všem. Z hlavní hrdinky se stala hloupá nesympatická husička a ta proměna je nevěrohodná a nepřesvědčivá. Děj je velice řídký, aby se na něj dalo navěsit mnoho komických scén, jenže ty nejsou vtipné, ale nudné a trapné. Trapná je i figurka homosexuála a ta černoška je zase pro změnu otravná a nesympatická. Jak mohla Sandra s tímhle scénářem souhlasit, je záhadou. ()

Týnidlo

Tohle je skvělý příklad toho, že v nejlepším se má přestat. Jednička je dobrá, jednička je suprová, jednička je (dalo by se říct) klasika, ale tady? Nelíbí se mi ústřední dvojice, lepší byl chlap a žena, než-li mužatka a žena, víc se mi líbila Bullock jako nečesaná, zarostlá, ukecaná a protivná, než-li navoněná, nafoukaná a snažící se dostat se "zpátky". Víckrát ho vidět nemusím. ()

RigorMortis

No, neviem. Jednotka bola neopozeraná, dvojka mi už pripadala akoby "nasilu", Sandra sa mi zdala až snobská. Ani na to priemerné hodnotenie to nemá, druhému dielu proste chýba šťava. ()

pekas

Už je to o dost slabší, než jednička. Nenáročná zábava na vypnutí mozku po práci je to ale pořád a pár slovních vtípků se zadařilo. 55% ()