Detektiv Turner (Tom Hanks) je šikovný detektiv. Životní osudy ho ale svedou dohromady s velkým slintajícím psem, který se jmenuje Hooch. Není to žádný domácí mazlíček. Od první chvíle se pečlivě stará o to, aby důsledně převrátil Turnerovi naruby celý život, likvidoval jeho byt, kariéru a dokonce i slibně se rozjíždějící vztah! Každý jejich společný den je testem - pro oba dva rovným dílem - který prověřuje vztah této značně nesourodé dvojice. Turner a Hooch je správná směsice humoru, překvapení i napětí pro celou rodinu. (oficiálny text distribútora)

Blazkowicz

Osmdesátá léta to byl ráj pro policejní filmy. Ať už akční nebo komedie (třeba i s nějakým zvířetem). O to víc mě mrzí, že vzhledem k výše uvedenému, je Turner a Hooch jen čistý průměr. Prostě to ničím nevyniká a chvílemi jsem se i nudil. Navíc ten čokl byl vyloženě odporný. Nemám rád uslintané psy. Oproti takovému K-9 je to slabota. 3* ()

alex011

Zabavny film. Tom Hanks a ko velky cistotny clovek dostane nakladacku v podobe slintajuceho psa. Len pri konci som bol smutny :( ale uplne nakoniec vesely :) ()

Little_Sawy

Tom Hanks ako priposraný polda, ktorý si nesvojvoľne obstará bordeauxskú dogu ktorá mu ničí dom od základov, a jeho život sa obráti v jednu noc je celkom zaujímavá oddychová večerná pohodička. A to zvieratá milujem. Ale tento peso je horší než Bathoween. ()

jacqlina

První půlka skvělá, druhá o dost slabší..klidně mohlo skončit dřív a akční zápletku ani nedávat. Nicméně srdcová záležitost mého dětství. ()

Kahlo

Proste Tom Hanks :) 4 hviezdičky za výkon a celkový dej filmu, a piata za súcit,keďže Bordeauxskú Dogu vlastním :D od filmu sa toho veľa nelíši. Ale film, dole klobúk :)! ()