Koncertný majster Richard Drew (TOM HANKS) vystupuje z lietadla. A keďže je riadne roztržitý, má obutú jednu červenú topánku. Netuší, že práve to je dôležitým poznávacím znamením, ktoré ho zapletie do nebezpečnej hry vládnych agentov. Od tejto chvíle je totiž centrom ich záujmu, sledujú ho, odpočúvajú, ba dokonca ani krásna žena (LORI SINGEROVÁ), s ktorou sa zoznámi, nie je len tak niekto, ale tajná agentka poverená jeho sledovaním... (oficiálny text distribútora)

C0r0ner

Hm, tak tady jdu těžce proti proudu, tentokrát z druhé strany. Často se mi totiž nelíbí "geniální klasiky". Hlavní rozpor vidím v tom, že vážně nemám rád Pierra Richarda a proto originál neznám. Možná je lepší, nevím, ale já se při remaku bavil opravdu výborně a nic mě neodradí od plného počtu hvězdiček. 90% ()

hans500

Jedna z mnoha průměrných amerických taškařic 80. let, tentorkát jako remake francouzského filmu. Nezaujme ničím krom Toma Hankse, který ale nic nezachrání. Alespoň jedna výhoda je v krátké stopáži. Film, na který se dá zapomenout do druhéh dne. ()

JohnSmith

Američanům prostě remaky francouzských komedií nejdou. Tohle byla opravdu velká blbost a k tomu neskutečně nudná. Radši se podívám na Richarda ()

xaver

Remake slavného francouzského snímku Velký blondýn s černou botou po americku. Aby byl americký režisér originální, tak černou botu zaměnil za červenou a blondýna za bruneta a tím skončil. Neslavně, stejně jako dílko. ()

Wishkah

Jedna z nejhorších amerických předělávek francouzských komedií. Je to nudné a jen to papouškuje vynikající francouzský originál. Tom Hanks je sice výborný herec ale Pierre Richard je prostě Pierre Richard ()

jesus666

Film, ktorý dokonale potvrdzuje pravidlo, že ak dvaja robia to isté, nie je to to isté. Pre mňa je ružou na hnoji výkon Jamesa Belushiho, preto tie dve hviezdičky, inak ten film nestojí za pozornosť. ()