Americká adaptace jednoho z nejúspěšnějších francouzských filmů osmdesátých let. Tři skuteční muži, kteří sdílejí velký luxusní byt, zažijí jednoho dne skutečný šok. Před dveře totiž kdosi doručil skutečné, živé, a jak se zdá tak v tu chvíli také nevratné nemluvně. V přiloženém dopise prosí nějaká Sylvie Jacka, aby se postaral o jejich malou dcerku. Malý nezvaný host přivádí zpočátku Jacka, Michaela a Petera, naprosto nepřipravené k péči o mimino, k zoufalství. Přestože jim však "mateřské" povinnosti zabírají veškerý čas a značně nabourávají dosavadní zaběhnutý způsob života plný radovánek, vlastních více či méně úspěšných kariér a večírků s přáteli, začínají si na malou Mary zvykat a když se pro ni Sylvie vrátí, zjistí, že jejich životy jsou bez ní podivně prázdné a neuspokojivé. Rozhodnou se tedy pro poněkud neobvyklé a značně radikální řešení. (oficiálny text distribútora)

Radim

Nevím. Oproti originálu hodně slabší, typicky americké. Navíc mi zúčastnění ani tak napřipadají jako nešikové jako spíše totální idioti. ()

Wishkah

Mě se tahle komedie líbila. Rozumím tomu, že to není umění a ani příběh není kdovíjak úžasný, ale ve sledu komedií u kterých se dá při vypnutém přemýšlení dobře pobavit je na jednom z čelních příček. Trojice Selleck, Guttenberg a Danson dokáží dobře pobavit a rozhodně jsou víc sympatičtí a zábavnější než hrdinové francouzského originálu ()

from

Tento americký „remake" francouzského filmu se originálu absolutně nevyrovná. Zádrhel je v tom, že francouzský humor amíci prostě dělat neumíV tomto případě člověk musí srovnávat, ale jak srovnávat nesrovnatelné. ()

zdeny99

Hodně povedená odpočinková podívaná o roztomilém miminku a třech "tatíncích", kteří si k němu najdou lásku. Je to tak kouzelně natočené, velká hra na city. Jdou na mě otcovské pudy. Ach, já chci taky miminko. [4863. hodnocení, 71. komentář, 58%] ()

MickeyStuma

To by nebylo, aby po úspěšném francouzském komediálním snímku okamžitě nevznikl jeho americký remake. A stačily na to pouhé dva roky. Kromě toho, že byl příběh tentokrát zaměřen na amerického diváka, byl celý děj naprosto okopírován, což zase nebývalo tak časté (Bezva finta vs. Rychlá změna), a tak v podstatě vyslovuje vše již jednou vyřčené. Pravda, některé scény jsou pozměněné, jako třeba ta s policistou na ulici po předání dítěte dvěma pánům přicházejících si pro balíček, ale komu to vadí, že? A že se tím naprosto vytratil původní situační humor, je už pasé pro mnohé úplně. Zrovna tady tu k pobavení prostě není naprosto nic. Na konci ani projevené mužské city k dítěti nefungují jak by měly. Změna je i u otce. Ve francouzském originále pilot, tady herec. Nic naplat, i když je atmosféra remakeu stejná, originál je stále prostě originál, i když i tento snímek má své přednosti. Každopádně pro diváka neznalého originálu zcela výborný film a to hlavně pro ženy, protože nikoho jiného tak nepobaví muži starající se o batole. ()

Jakubik

Původní francouzskou verzi si už moc nepamatuji teda spíše vůbec, ale musím říct, že tady se amíkům remake povedl. S odstupem času jsem to viděl znovu možná už po xté a teď když jsem sám otcem jsem ve filmu viděl i něco navíc než před pár lety. Herci jsou v pohodě a v rolích jsou skvěle obsazeni. Nenáročný film na odpočinek, který svým sympatickým obsazením pobaví a v žádném případě neurazí… ()

messi@h

Nedonutí vás válet se smíchy po zemi, ale (skoro) zaručeně vás pohladí na duši. Ideální kus, když si chcete zavzpomínat na bezstarostné komedie 80. let. Navíc v tomhle filmu jsou všechny přísady v ideálním poměru, takže se rozhodně nebudete nudit a krásně nostalgicky si odpočinete. ()

haWranka

Tenhle film má jednu obrovskou výhodu - herce. Pánové Selleck a Guttenberg jsou totiž sympatický od začátku do konce (když pominu ten příšernej dabing). Přesto ale jde spíš o mírnej podprůměr. První půlku jsem se vážně bavila, ale tu druhou jsem se zase vážně nudila. ()

MaxForValue

Film "zo života", ktorý mal skončiť po 80 minútach a nie to ťahať až do konca. Komediálna zložka tým dostala na frak a nastúpila tá nevyhnutná melanchólia spojená s morálnym ponaučením. Prišlo mi to celé úplne, ale úplne zbytočné. ()

Max Q.

Asi by to nebyly ty pravé Vánoce, kdyby se nám je nějaká televize nesnažila pokazit uvedením tohoto filmu. Bezduchý, nevtipný rodinný snímek, na který se vždycky rád nepodívám. ()

DearS

Jeden z četných amerických pokusů o snesitelný remake evropské komedie. A v tomto případě není výsledek vůbec marný! I když některé scénáristické 'zlepšováky' jsou hodně krkolomné (hlavně řešení 'balíčkového' problému). ()