Barnacle Bill

USA, 1930, 8 min

Réžia:

Dave Fleischer

Mae Questel

Barnacle Bill (Bimbo) je námořníkem na lodi připlouvající do přístavu. I přes zákaz loď opustí a namíří si to k Nancy Lee (Betty Boop). Zde zaklepe na dveře a společně s Betty zpívají upravenou verzi námořního popěvku "Barnacle Bill the Sailor". Následující děj se odehrává přesně podle písničky a po krátkém románku se námořník vrací opět na moře. (OG_Swifty)

Radko

Charakter a postava neskôr v Amerike preslávenej kreslenej krásky Betty Boop boli ešte len v prvopočiatkoch. Ide v poradí o druhý príbeh, kde sa objavila, tu ešte pod menom Nancy Lee a s ovísajúcími ušami kokršpaniela. Žartíky spočívajú v množstve originálnych a zábavných detailov (spievajúca loď, zemiaky, cudné hodiny sťahujúce vyhrnutú minisukničku nadol...) plne podriadených rytmu pesničky Says Barnacle Bill the Sailor. ()

OG_Swifty

Animace mi přišla o trochu kvalitnější, ale ta psí Betty mi prostě pořád nesedí. Ale klevetící kočky - sousedky byly docela vtipný. ()

G04T

Ještě, než se Betty stala populární postavou, v tomhle, a pak ještě v dalších Talkartoons si zahrála malou roli. Tenhle díl je zajímavý pouze animacemi, ostatně to nemá žádný příběh ani myšlenku. ()