Seriál Daria je velice výstižné ztvárnění stupidity většiny žáků v amerických středních školách. Hlavní hrdinkou je introvertní intelektuálka Daria Morgendorfferová, která sice není oblíbená mezi svými spolužáky, avšak diváka spolehlivě rozesměje její suchý humor plný sarkasmu a ironie. (laserr)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (12)

Esteemsters (1997) (S01E01)

Daria a vizuální test osobnosti: ,,Je to o holce a klukovi, kteří si povídají o stádu krásných divokých poníků, kteří se prohánějí po pláni´´. :)))  Jane ,,Mě se líbí mít malé sebevědomí. Připadám si pak vyjímečná´´. ;-) Atd. Atd. ()

The Big House (1997) (S01E10)

Dariina matka: ,,Byrokracie je cena, kterou platíme za demokracii´´. Daria: ,,Kdo to řekl? Thomas Jefferson, nebo snad Barbie?´´. ()

Quinn the Brain (1998) (S02E03)

Intoška Quinn. Jeden z vrcholů celého tv s.  ,,Hranolek jím a přitom vím, že je tak dobrý, jak hezký rým´´. :))) ()

I Don't (1998) (S02E04)

,,A taky nejsem exotická tanečnice. Neznám prezidenta a neunesli mě podvodní rybí lidé´´.  ()

Gifted (1998) (S02E08)

Quinn ,,Abstraktní umění mě nebere. Kdo chce koukat na bandu šestiokejch pokroucenejch lidí, když v obchodě dostane ty nádherný obrázky kočiček´´. ()

Daria! (1999) (S03E01)

Muzikálový díl. Co dodat? ;-) ()

The Lost Girls (1999) (S03E06)

Val  ,,Totál je stát u kraje propasti, dívat se tam dolů a přesto tančit´´.  A to je epes žůžo.;-) ()

Jake of Hearts (1999) (S03E09)

A proto jsme všichni po ránu, tak mentální.;-) ()

The Lawndale File (1999) (S03E11)

Nejen Simpsonovi mají svou Akta X episodu.;-) ()

Legends of the Mall (2000) (S04E10)

Můj TOp celé 4.s. Něco jako Halloween special u Simpsonů. Ovšem, plně ve stylu tohoto tv s.;-) ()

Fizz Ed (2001) (S05E01)

Po tomhle dílu nebudete chtít nějakou dobu, limošku z automatu.;-) ()