Dva bezvýznamní kamarádi Beavis a Butthead zabijí nejvíce času při kanále MTV. Jednoho rána přijdou na to, že jim zmizela televize rovnou z pokoje. A protože se s životem bez světlotvorné obrazovky nemíní smiřovat, vyrazí "ven". Což nakonec vyústí v dobrodružnou cestu napříč Amerikou - uvidí Las Vegas i Washington DC. Narazí na mnoho překážek, přičemž s každou si poradí tím nejsvéráznějším způsobem. Divák se musí jen nechat překvapit, jak celá jejich pouť dopadne. (ČSFD)

honajz2

Tohle se blbě hodnotí. Na jednu stranu je to dobrá satira na blbé Američany, ale na tu druhou je celkem složité to vůbec dokoukat - přeci jenom, má to hodně specifický, absolutně dementní humor, má to postavy, které byste nejradši zastřelili už jen za to jak mluví a celé je to prostě dost... rozporuplné. Některé scénky jsou tak dokonale debilní, že jsem se u nich zasmál, u jiných buď ne nebo mi přišly příliš trapné, chvíli to skutečně satira je, chvíli se to tváří, že tomu jde jen o ten specifický humor a nic inteligentnějšího (a přitom tam jsou takové scény, i když se to s tím humorem na první pohled fakt nezdá), místy mě to bavilo hodně, místy moc ne a místy mi to přišlo i otravné. Nakonec ani nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne a i když by spíš platilo to první, nevím, nakolik se mi to líbilo a jestli bych si to vůbec pustil znova. Překvapuje mě ale, že jsem si celkem rychle zvyknul na hlasový projev obou ústředních postav - a na rozdíl od většiny uživatelů spíš na ten Buttheadův, než Beavisův... Silné 3* ()

Frajer42

Tohle bylo tak neskutečně ujeté a blbé, až se místy nebylo možné nesmát. Ti dva maníci mi hrozně připomínali Bartoše s Jurečkou - také to nejsou zrovna nejostřejší tužky v penále a náhodou se připletou k velkým věcem. K velkému překvapení se v tom hrozně debilním ději skrývá docela dost společenských narážek. Avšak především je to bláznivá zábava. V roce 1996 to muselo být neskutečné zjevení, které moc nemělo konkurenci a obdoby. Dnes už se asi dají najít alespoň trošku srovnatelné bláznivosti. Avšak i v dnešní době to má své šílené kouzlo. Cornholia budu horko těžko dostávat z hlavy. [83 %] ()

merigieren odpad!

Fekální humor z výměšků jednoho osla, nebo přiblblé chrochtání hlavních hrdinů s 2000 let stojící kládou mě vskutku nedokázal přimět se smát. Děj je stejně dementní jako dva aktéři, hudba nic moc (se zrychlením začíná být poslouchatelná), pokud vás dokáže rozesmát vyslovení slova shit, tak musíte bejt hodně vysmátí nebo po lobotomii nebo se mstíte ostatním uživatelům svým hodnocením, aby si to taky protrpěli :-(. ()

pp

Naprosto hustá komedie podmalovaná svižnou rockovou hudbou. Hlášky jsou sice stejně dementní jako jejich autoři Beavis s Prdelohlavem, ale výsledek je docela zábavný. Na neustálé chrochtání obou hlavních hrdinů si rychle zvyknete a pak už se můžete bavit jejich cestováním napříč Amerikou, při kterém jim není svatý žádný z národních symbolů. Uvidíte mimo jiné, že Xanax je svinstvo, žrát kaktusy se nevyplácí, a základem práce ATF je prohledání všech dutin všem podezřelým. ()

Jordan

flegmatický brunet s tričkom AC/DC a cholerický blonďák s tričkom Metallicy, dvaja večne nadržaný teenageri z MTV, ktorých súčet IQ nie je väčší ako aktuálny stav teploty . . . symbol televíznej generácie mladých američanov, stelesnenie "stratenej" generácie vyrastajúcej na klipoch a prietrži muziky nekonečne pestrých hudobných "ninetees" . . . multihlasový umelec Mike Judge a jeho predstava pokleslej animovanej zábavy sa mi neskonale páčila, predzvesť south parku, kult svojej doby - stále vtipný a stále kultový . . . this sucks more than anything that has ever sucked before . . .cool! ()