Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

knoxvile

Po druhém shlédnutí s odstupem mnoha let, musím přehodnotit na čtyři hvězdy. Je to svým způsobem naprostá přiblblá genialita, u které jsem se výborně bavil. Parodie na parodii, kde si to Will Ferrell vyloženě užívá a zhodnocuje skeče ze Saturday Night Live. K tomu přidejte výborný disco soundtrack a je hotovo! ()

Ondak

Film jsem viděl jako mladý a když jsem dnes viděl znovu, tak jsem se bavil jako kdysi. Výborná komedie o dvou ztroskotancích a s tím spojené vtipné scény. Rozhodně doporučuji ()

draxxi

Hrozna blbina. Spousta trapnejch foru... Ale taky sviznej dej, paradni muzika, spousta hvezdicek v malych rolich a nakonec vlastne celkem prijemna pihodova komedie... 8/7/2023 63% ()

Nick321

Komedie, která se mi přesně trefila do vkusu. 😂 třískal jsem se u toho smíchy, mám rád takový jednoduchý styl humoru. "Šaháš mi na zadek?" - " Z téhle vzdálenosti, jak bych mohl, pane?" - "Hm, já znám ty tvoje fígle" 😄😄 "Jste bratři?" ()

Klingongrr

Nesnáším tupé komedie a písničkové soundtracky, ale tohle je prostě těžká vyjímka potvrzující pravidlo. Pohodová komedie s chytlavou hudbou, která se dá vidět opakovaně, na rozdíl Klubu Sráčů, kde fakt zbývá jen ta hudba. ()

Stifut

Komédie podobného žánru, akým je noc v roxbury, považujem za odpad...........tento film ma ale tak očaril že som ho musel neustále pozerať......a aj keď som ho videl už asi milionkrát, vždy si ho rád znova pozrem ()

suchos007

Bezvadná komedie. Klub sráčů je proti tomhle slabý odvar. Naprosto geniální ztvárnění dvou bratrů, kteří prostě jdou za svým snem. Do toho příjemná taneční hudba, jedna z nejlepších komedií jaké znám. ()

marocco

Totálna kravina, ktorá prekvapivo pobaví. Wil Ferrel napriek prehrávaniu proste valcoval a diskotékové hity z 90. rokov tam pasovali. ()

YNWA

jedna z nejlepších pošahanejch komedií a zároveň kultovní. Pro mě nezapomenutelná scéna při svatebním obřadu, kdy Steve s magneťákem nad hlavou při písníčče od Haddawaye schází po schodech, Doug ho sleduje a pomalu začíná tím jejich nezapomenutelným pokyvováním hlavy pařit a jeho nastávající na něj křičí: "Přestaň to dělat to s tou hlavou ty debile". Fakt paráda:-)))))) ()

Mithal

Je to vůbec film? Těžko říct. Je to vtipné? Podle toho co považujete za vtip. Pokud máte rádi absurdní scény, vtipy a hlášky, tak se zde budete bavit. A když k tomu přidám naprosto skvělou hudbu (jo to jsou vzpomínky) a naprosto legendární scénu v autě na píseň "What is love", tak nemůžu jinak než 4*. Asi je to trochu moc, ale podle mě si to film zaslouží. (Možná bych tenhle film srovnal s Harold & Kumar Go to White Castle, kde je taky téměř nulový příběh a plno absurdích scén, ale dohnaných více do extrému) "Dooie, šáhl si mi na zadek?" "Pane, z místa kde stojím je to fyzicky nemožné." "Znám ty tvoje triky, Dooie." ()

xark

V dnesnej dobe komediodram a romantokomedii je Noc v Roxbury ako oaza na pusti. Komu sa pacilo roxbury, by som odporucil este Corky Romano komediu ()

wooler

Šílenost, která dělí diváky. Jak může být, něco tak ujetého a trapného. Nechutného a oplzlého. Jenže, neudělali jste tu stejnou hloupost jako já? Zaškatulkoval jsem si Noc v Roxbury do skupinky takových kultovních komedií. Když člověk zajde na nějakou Oldies Party a DJ mu tam pustí pecku jako je What Is Love, je taky k neudržení stejně jako Will Ferrell. ()