Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

okkac

Já vím, že si to ty 4* nezaslouží, ale v určité době to byl u nás na škole kult, který znali všichni a často jsme z něj hláškovali, takže asi tak. ()

URBAN

Myslel jsem si že se zasměju, ale něják ne . Neříkám že jsem se úplně nezasmál, ale nebylo to ono a to mohlo být. ( 17.10.15/MAC ) ()

Vitow

Na tento typ komedii zrovna dvakrát nejsem ale tahle mě vždycky dostane. Myslím že jen těžko bych lovil něco ikoničtějšího z konce devadesátek. What is love tuc tuc tuc ... ()

Mrkvič

Několikrát jsem se zasmál, ale jinak jde o hodně trapnou komedii. Will Ferrell mě tu hodně zklamal, ty dvě hvězdičky jsou za ostatní herce a jejich vtipy. Nebýt toho ždímání vtipu z něčeho, kde je totální prázdno, byly by 3 ()

SG_ever

Vzhledem k náladě, ve které jsem to sledoval nemohu jinak. Zábavná podívaná, krásně předvídatelná a neskutečně zábavná. U tohoto snímku nemohu hodnotit filmové kvality, ale hodnotím jen to, jak moc mě to pobavilo. A to víc než dost. Skvělé. Víc takových blbostí. (80%) ()

karlik4801

Menší podobnost s Klubem sráčů tu je, je to skoro stejně debilní. Ale Noc v Roxbury vypadá lépe ve všech ohledech. Štáb odvedl lepší práci, herci zahráli dementy lépe a scénář nepokulhává na kde jaké trapné blbosti. I tak jsem se zasmál málo kdy. Nejlepší na značce Noc v Roxbury je legendární video s Jimem Carreym. ()

Jizni Tlapa

Třeba je to dabingem, ale jsem od Ferrella zvyklej na větší pecky!!! Jít na dřeň, víc úchylačit a bejt ještě větší dement, než se očekává!!! Chybělo mi to a je škoda! Hudební výběr však bez chyby...70 % ()

Savo

Nehorázně trapný pokus o film. Pokud jste videli klip s Jimem Carrym nemá cenu koukat na celý film. Vše podstatné je v klipu a jeho největší plus je že má jen pár minut. ()

Jazzzz

Jo, v pohodě filmek. Trochu bych ho srovnal s novodobím Klubem Sráčů.. Ty dva hlavní hrdiny nesmíte brát vůbec vážně. Jsou to lidi, jak řekl můj kámoš, kterým by dal v životě přes hubu kdyby je potkal. Ale tady je ta výhoda, že vy jste je nepotkali, ale můžete se na ně podívat v tomhle filmu. Jsou to unikátní nadržení blbci, kteří mají sen - který by se jim sice v reálu nikdy nesplnil, ale proč ne. Cílem nejsou poetické záběry a těžká filosofie, ale zábava a úLET!!! "Já volál: Emííílióóó!!! :-)" ()

_DAVE_

Začátky Willa Ferrella. Teď, kdyz je oplácanější, tak je i zábavnější. Ale neberte to tak, že je Noc V Roxbury úplná katastrofa. Párkrát jsem se i zachechtal, a znám lidi, co tohle milují. ()

adli

pro nekoho nebetycna blbost, pro me a par znamych nejvetsi kult, tuhle komedii proste milujes nebo nenavidis, kdo patri ke druhy skupine doporucuju aspon poslechnout soundtrack ()