Nemocnice St. Alberts má problémy, jejich doktoři se vzdávají svých postů. A zanechají tak na klinice šest studentů medicíny, aby se naučili jak jinak, než nejlépe praxí. Jejich zvláštní chirurgické chyby, ztráty pacientů , horké lázně při fizioterapii, zranění v márnici a sex na chodbách udržují vysoký standard v nejhorší nemocnici na světě. (oficiálny text distribútora)

pravo

Ja som sa celkom slušne zabavil no objavili sa i pasáže, ktoré mi moc nevoňali a humornosť tam bola hodne na vážkach. Komédia založená prevažne na čiernom humore a tzv. teenage humor sú hlavnou stránkou filmu, keďže sa jedná o prostredie nemocnice a mladých medikov, ktorý neraz nemajú súcit s chorými a to že sa v snímke neprejavuje súcit s mŕtvymi môže u niekoho vyvolať pocit znechutenia. ()

Jeand´Boa

Hm, nic moc, co?...nebo má někdo jiný názor?...Asi jsem se i zasmál, to nepopírám (nemohu, byli u toho svědci), ale jinak jsem si z toho nic neodnesl...ani vzpomínku na to, čemu jsem se zasmál, takže to musela být nějaký ubohý vtípek... ()

KdG

Některé scénky byli fakt hustý a utkvějí mě na dlouho v paměti (bitka s orgánama), jinak jako celek je to dost nevyrovnané a spíš průměrné. ()

jjjerry odpad!

Tak nejen že jo to povětšinou trapný a bohužel jsem se tomu ani nesmál. Jako házení s orgány či operace mediků a zvracení- fakt nepochopim, kdo se tomu může smát. O tom, kolik je tam lékařský chyb snad není potřeba vůbec mluvit. I ten překlad je šílenej (při 2.stupni popálneí je poškozana pokožka a část škáry, a ne část svalu jak je blbě přeloženo, atd). Jestli si někdo takhle představuje studium medicíny tak to potěš. Možná tak jediný čemu jsem se smál byla "barbina", co si lidi nacpou do... by člověk něvěřil. A pak ještě vtipná byla ukrajinka uklizečka- stejný je to i v čr. Celkově ztráta času-na striptérku a pár hezkejch holek se raději koukněte v jinym filmu ()

GASTON73

Josh Miller (Produkce), Ian Thomas (Hudba), Doug Forbes (Střih), Stuart Aikins (Casting), Geraldine Carr (Casting), Robin D. Cook (Casting), Sean Cossey (Casting), Scott Dobbie (Scénografie), Jill Concannon (Kostýmy), Bill Mellow (Zvuk), Samantha J. Rumball (Masky), Dave Thomas (Scénář), ()

freezer02

Nechápu ty odpady. Sice trohu drsnější komedie, ale nechybí jí pořádná dávka vtipu, což se u většiny ostatnách říci nedá...70% ()

pavont

Vacsiu hovadinu som dlho nevidel. Ziadny humot len obcas hovna na ksichte, vojna s organmi ci podobne dristy. Neda sa to brat ani s nadhladu ani nijak. Asi v tom South parku o Kanadanoch mali pravdu. Toto je fakt za trest. ()

bimbama

Tak, rozhodně to není žádný trhák, ale... Některé rádoby vtipy byly dosti předvídatelné, podobně jako je tomu u Kameňáků. Ale zase na druhou stranu to není taková "blbost" jako Prcičky. A chvílemi jsem se docela bavila. Takže jako takový nenáročný odlehčovák, proč ne. ()