Film z originální produkce HBO vypráví komorní příběh tří žen, které hledají jistotu a lásku tam, kde není k mání. Všechny si však uvědomují, že i když zůstanou samy a se zlomeným srdcem, mohou se na sebe vždycky spolehnout. Život jde dál (oficiálny text distribútora)

WinstonS

Pro někoho, kdo je do Umy Thurman platonicky zamilovaný od svých patnácti let, je hodně zajímavé sledovat ji v roli blbé nány, která se snaží uhnat chlapa (Zn. Jakéhokoliv). Uma je - jak jinak - výrazově skvělá, film je v podstatě jejím hereckým sólokoncertem. Gena Rowlands jí zdatně sekunduje. Jenže jinak je HYSTERICAL BLINDNESS naprosto průměrný film s místy až stupidním scénářem. Horší ***. ()

milhaus_as

Pro mě absolutně nekoukatelný. Co to bylo za dialogy? Za příběh? Uma umí umě, teda aspoň ve většině případů u mně, ale co se tady děje... je to vůbec natočeno v roce 2002? ... ()

BillyBob

Nebýt občasných hloupých dialogů takřka o ničem, možná bych šel s hodnocením víš. Musím ale pochválit herce, všichni byly skvělý, ale Uma samozřejmě všechny o kousek převyšovala. ()

babuca

Ten film je tak hnusný, že až som ho musel dopozerať. Chcem povedať, že tie dve stupidky boli stvárnené skvelo. Klobuk dole pred Umou a Juliette. na chvíľu mi zhnusili USA dokonale. ()