Ľudia spod schodov

• Česko Lidé pod schody (viac)

V každém městě či vesnici naleznete dům, o kterém si dospělí šeptají a děti se mu vyhýbají obloukem. Nyní vás režisér Wes Craven (Noční můra v Elm Street) do jednoho takového zavede ve fi lmu Lidé pod schody. Chlapec, který se vlastní vinou ocitá v opevněném domě v moci tajemného páru, zažívá noční můru, ze které není úniku. Brzy odhalí skutečnou povahu obyvatel domu i záhadné bytosti, které se skrývají pod schody. Věřte, že hrůza, která na něj čeká, je nepředstavitelná... (Bontonfilm)

Ondrew

Jednym slovom zabava. Ani na moment som sa nenudil, vo filme sa stale nieco deje a hlavny hrdina skratka nema chybu. Craven namixoval velmi bohaty a chutny koktejl, pri ktorom sa clovek nestaci cudovat, co pride v dalsich minutach. 80%. ()

Braga

Povedenej horor se štastným koncem . Ten otec s tou matkou byli teda blázni :D , jak je tam na konci zabili to bylo celkem zábavné.. Doporučuji shlédnout. ()

Vital

Tento snímek byl ušit Crawenovi na míru,už po Noční můře,která byla super,tak prostředí starých prohnilých domů,nacpal i do tohoto snímku.Na víc bych to jako horor moc nenazíval,už i kvůli těm dialogům a situacím.. ()

montel

Mladík přezdívaný Blázen (Brandon Adams) se rozhodne společně se dvěma kumpány vykrást dům ve kterém se prý ukrývá poklad v podobě velmi drahých zlatých mincí. Hned jakmile vstoupí do domu, který slouží jako krematorium zjistí, že něco není v pořádku. Majitelé domu jsou vyšinutí blázni, kteří ve sklepeních ukrývají unesené děti, které již dlouhou dobu nespatřili světlo světa. A protože jejich tajemství musí zůstat pod pokličkou, musejí nezvaní návštěvníci zemřít. Mladý Blázen však najde v prostorách domu několik dobrých úkrytů a tajných chodeb a tak může začít jeho boj s ozbrojenými obyvateli domu...První půlka je dobrá, divák se seznamuje s hlavním hrdinou i s vyšinutými obyvateli domu. S nástupem druhé půlky však atmosféru pokazí přiblblé chování snad všech postav a dobře se rozvíjejí horor se rázem proměnil v zcela zbytečnou nelogickou slátaninu. Wes asi v průběhu natáčení přestal šňupat. 35% ()

reccal

Málokdy, ale opravdu velmi zřídka se stane, abych nedokoukala puštěný film. A to i tehdy, když se nesmím hnout a nesmím mluvit, abych nerušila přítele u straaašně důležité přestavby nějakého auta nebo závodů otřískaných tahačů.:) Ovšem tomuto filmu se to povedlo dokonale. Nebavil mě od první minuty a po půlhodině jsem ho prostě vypnula. Půjdu věnovat čas něčemu lepšímu, protože jsem kvality Lidí po schody zřejmě nepochopila. ()

draxxi

To jako vazne? Horor? Neee... Komedie? Neee.... Debilita? Rozhodne ano. Jedinej spacek a ten malej cernousek nebo jak se jim ted rika podali neco jako hereckej vykon. Logiku a rozum poslete spat.... A to finale? Cekal jsem, ze nekde ze zdi vyskoci Michael Jackson a zacne tancit Thriller... 2/8/2020 35% ()

stenyek

Tak tohle si pamatuju - já ještě žák ŽŠ, tv nova v plenkách (posraná zůstala dosud:) a horory každý pátek/sobotu večer. Bohužel jsem to viděl nedávno, už mi hold není jedenáct - je to hrozná ptákovina! Myslím že podobný vztah k tomuto dílku má vícero lidí... ()

Thrakan

Horor? Zcela určitě ne... možná černá komedie! Hvězdička pro A. J. Langer, jinak celkově veliká slabota. Další film, který již v životě nepotřebuji vidět. ()

bloks

Hororová komédia, ktorá veľmi nezaujala možno aj preto, že to robil Craven, od ktorého som čakal viac. Množstvo divných scén a v konečnom dôsledku nuda. ()

Hrnek

Dosť zmätený film. Nie je to ani horor, ani komédia, ťažko to niekde zaradiť. Stále tam pobehuje ten chalan a oni ho nahánaju. A ešte aj pes. A uz nehovorim o záhadnych bytostiach pod schodami. Trápne...Bolo to problém dopozerať. Akurát hudba bola celkom dobrá. ()

Kaylar

Spojení horor/komedie ve mně vždy vzbuzuje mírné či větší obavy. V tomto případě se však konalo příjemné překvapení. Obyvatelé tajemného domu, do něhož je neradno vstupovat, jsou zvrhlí a ujetí tak akorát a film má hororovou atmosféru a zároveň je i zábavný. Věru, je to zvláštní kombinace, ale na mě to tentokrát fungovalo. ()

Duffson

Nevim jestli tim otresnym dabingem nebo hloupym chovanim postav...ale cely to pusobilo dost pitome. Role kluka mi tam nesedela vubec, uchylnej par spis pripominal nejaky transvestity na tripu..ztrata casu tento snimek ()

Navždy mladý

Navždy mladý

29.09.2006

Hororový veterán Wes Craven očividně ještě nehodlá odejít do zaslouženého důchodu. Nejen že se opět postaví za kameru, ale bude i autorem scénáře, což by si už zasloužilo nějaký ten přípitek. Od dob… (viac)