Sharon Stone ve své první velké roli v hrůzostrašném snímku od režiséra filmů Vřískot a Noční můra v Elm Street. Když manžel Marty Schmidtové tragicky zahyne pod koly vlastního traktoru, pozve si zoufalá vdova své nejbližší přítelkyně, aby jí pomohly se s nenadálou situací vyrovnat. Manželova smrt však není jediné úmrtí, do kterého se ženy zapletou, a tajemné nehody brzy prostoupí celý kraj. Stojí za nimi děsivá sekta Amishů, vedená fanatikem Isaiahem? Nebo snad v okolí řádí krvelačný sériový vrah? Či některá z žen skrývá více, než je ochotna přiznat? (oficiálny text distribútora)

G04T

Úžasný, úžasný a po třetí - úžasný. Čekal jsem to dobrý, ale že budu takhle spokojen? Ta atmosféra farmářského prostředí neskutečně funguje. Klepal jsem se jak piča. Další mistrovský dílo od Mistra hororu, Wese Cravena. Upřímně jakej film od Wese je muj nejoblíbenější.. Jestli Scream nebo tohle. No.. Myslím že Scream je prostě srdcovka. K tomuhle řeknu jenom jedno - Must see. ()

Bigfuckman

Nevšední, spíše thiller nežli horor. Krásná mladá Sharon Kamená zde ovšem nijak skvěle nepřesvědčuje o jejím herectví. Spíše zde hraje menší postavičku na pozadí. Kdo si zasloužil pochvalu je jinak komediální herec Ernest Borgnine, který zde hrál despotického otce a nelítostného vůdce stáda až pří,liš opravdově. Od půlky filmu jsem začal mít správné tušení kdo, že to tam vraždí jak běsnící bestie. Ale film vřele doporučuji a ať jsou na něm vidět malé známky stáří, musím konstatovat, že mu to na kráse stejně jako Sharon neubírá! ()

Kortexo

Tenhle film je dobře nalíčená past a místo sýru je tady jméno Wes Craven.Já jsem ztratil 98 minut, když jsem se z této pasti dostával.Vy nemusíte... ()

Dr.robotnik

Jednotlivé scény sú veľmi strašidelné, ale ako celok to funguje menej. Sem tam mi to prišlo trochu nelogické, ale aj tak je to slušný horor. 70% ()

honzic

Po poměrně solidním začátku naprosto mizerný konec, který z toho udělal klasickou přehnanou duchařinu. Je to škoda, vypadalo to slibně na pěkný thriller s prvky hororu, ale nestalo se. I tak jde o vydařený horor mírně nad průměrem. Hodnocení: 60 % ()

Pythonator

Slabší Noční můra ze zapadákova. Wes Craven celý film něco buduje, aby to pak na konci zabil přehnaně mysteriózním koncem. Konec byl efektní a líbil se mi, ale zároveň jsem se mu i zasmál a chytil se za hlavu. Taková debilovina projde jen málokterému režisérovi. Maren Jensen je kočka. Škoda, že nemá víc filmů. Sharon Stone je zamlada též pochopitelně kočka, ale hrála tady takovou blbou krávu, že se na ni nedalo dívat. ()

Mark1983

Nejsem si jist, zda bych tento snímek já sám řadil do hororového žánru, jelikož mi mi to spíše přijde jen jako thriller, průměrně zpracovaný a na jedno kouknutí, což tři hvězdičky dávám za to, že jsem byl schopen film dokoukat. ()

uprchlice

Sheron Stone v režii Wese Cravena, který v roce 1981 natočil horror Požehnání smrti. Není to nic extra, ale Wesova snaha natočit kult tu byla. Každopádně vraždy jsou promakaný, i když občas pokulhávají. Mladičká Sheron Stone to trochu zachraňuje, ale i přesto je Požehnání smrti na tenkém ledě blížící se do záhuby. Je to druh filmu, který neznudí, ale divák se k němu spíše už nevrátí. ()

Baroque

nudná slabota. ale sharon bola dokonalá bytosť bez jedinej vizuálnej chyby. od päty po hlavu a naspäť. inak, nehrala tam žiadnu "veľkú" rolu. je ju tam len viac vidieť (čo určite zabodovalo. ktovie ako sa dostala k úlohe... možno netreba pochybovať). skrátka film blbec. možno kedysi sa zavďačil. dnes nie. detto draculovské prvotiny s lugosim, christopherom lee, atď., atď., atď. čo je skôr paródia ako horror. ()

Vic odpad!

Laciné prostředí, všechny důležité scény tak tmavé, že nelze nic identifikovat, S.Stone jako z nultého ročníku DAMU. ()

tommco

75 minút to pripomína skôr Doktorku Quinnovú, ako nejaký horor, ale ako film je to pozerateľné a má to dobrú atmosféru. Záver už síce parametre hororu vykazuje, ale je tak uletený a pre mňa nepochopiteľný, že som nad ním len krútil hlavou. 60% ()

napomelon

S vynaložením sil jsem vydržela až do konce. Neuvěřitelně rozvleklé a uspávající. Spousta nejasností, které by správně diváka měly navnadit a vyvolat touhu po vysvětlení, vás bohužel nechají ledově chladnými jako zapomenuté rybí prsty v mrazáku z loňských Vánoc. Tep vám nezvedne ani všemi s hrůzou zmiňovaný jakýsi Inkubátor. Hvězda za přítomnost Sharon Stone. ()