Legendárni Addamsovci sú späť, aj s novým prírastkom do rodiny. Gomézovi a Morticii sa narodí nový potomok, fúzatý chlapček menom Pubert. Dve staršie deti ho však nemajú radi, žiarlia na neho a niekoľko krát sa ho dokonca pokúsia zabiť. Addams a Morticia sa preto rozhodnú najať opatrovateľku Debbie. Nevedia, že Debbie je Čierna vdova, sériová vrahyňa, ktorá sa zameriava na starých mládencov, ktorých vo svadobnú noc zavraždí, aby získala ich majetok. Najnovšou obeťou, ktorú si vyhliadla, sa má stať strýko Fester... (RTVS)

Timy68

Addamsovci se vrací s neméně zábavnou a hororovou podívanou, jako byla ta první. Tentokrát je ale rodinka o něco rozrostlejší. A jelikož ho jeho straší sourozenci mezi sebe nevezmou, pokračování ságy Addamsovcou je hlavně o té mladší generaci, plné bláznivých nápadů a nemizící dětské energii. To za to stojí. ***** ()

Jekyl

Naprostá pohodička a skvělá zábava. Herci excelují včele s Christinou a její Wednesday. Hláška: Naše dcera již postoupila o 2 třídy a co váš syn? Polepšovna :D ()

Feacher

Druhý díl byl dle mého asi ještě lepší, ačkoli má horší hodnocení.. Příběh byl podle mého chytlavější.. 5 hvězd stejně jako u jedničky ;) ()

Nataniel73

Čierny humor som vždy miloval a táto nenáročná komédia ho divákovi ponúka viac než dosť. Najlepšie hlášky má jednoznačne malá rebelka Wednesday, ktorá si na záver filmu zahrá Pocahontas na detskom tábore a namyslenej blondíne oznámi, že ju oskalpuje. Celkovo scénky z detského tábora nemajú chybu, hlavne ten záverečný útok indiánov musel pobaviť každého, kto si niekedy prešiel podobným zariadením na výchovu mládeže. Faloš, naivita a istá dávka intolerancie z miestnych detí a aj vychovávateľov doslova sršali. Skvele však hláškuje aj strýko Fester: "Ja som tiež panna." Medzi ním a  opatrovateľkou Debbie sa odohráva hlavná dejová linka, o čosi slabšia ako tá z tábora. "Pubert, aké oplzlé." Rodinka Adamsových sa však z navonok beznádejnej situácie vyhrabe štýlom im vlastným a nenažraná opatrovateľka nedobrovoľne podstúpi kremáciu. "Kam ste nás to poslali? Nútili nás spievať."...."To je Orol americký. Nevyhynul? Teraz už áno." 75% ()

old_school

Jeden z mála filmů, které jsem ochoten vidět vícekrát. Už kvůli scéně s opékáním toho debilně povinně natěšeného skautského vedoucího na tyči nad ohněm či všemi těmi povinně optimistickými instruktory z dětského tábora dokonale zpruzené Wednesday (Christina Ricci). Filmový svátek: Dvojka důstojně navazující na o dva roky starší jedničku. ()

BigLoser

Téměř totožné jako první díl, jen se zápletkou o něco horší, ale dětský tabor je fakt nářez, tak to dobadne když se střetnou dva extrémy. Skvělé obsazení a Barry to zvladnul též na jedničku. Taková morbidní jednohubka. 6/10 ()

nlua

Neexistuje jiný film, který by tak přesně vystihl odporného táborového ducha. Mnoho zrůd na malém prostoru, zvrhlosti v podobě zpěvů a táborových her, jimž se člověk nemůže vyhnout ani tak, že je hraje po svém (např.: Pugsley střílí orla místo trefy do terče), ani tím, že je člověk bude ignorovat (např. Wednesday odmítne skákat pro "topící se" zrůdu), parádně vystižena i ta nemocná extatická táborová radost a pseudosvornost. A ten senžační výběr rolí do Dne díkuvzdání! Brutgeniálně vtipné. pro mě absolutní jednička, dodnes mě hřeje na mé dětskými letními tábory pošramocené dušince. --to jsou tvoje plavky?--- ---a tvoje zbytky!?--- ()

andy60

Morbidní humor, to ano, ale žádný zajímavý příběh. Film je spíš postaven na jednotlivých skečích, ale jako celek to moc nedrží pohromadě. Teď mě napadá, měl jsem u toho skousnout pár piv (nejlépe černých), a smál bych se asi mnohem víc. ()

jericho001

Nemuzu si pomoct ale dvojka se mi vzdycky libila vice jak jednicka.humor tu je perfektne morbidni.a cynicky zejmena Wednesday v podani vynikajici mladinke Christine Ricci ma skvele hlasky a jeji postava je vyborne zahrana.opravdu skvely film a Joan Cussack tak ta je smrncovni cerna vdova.klobouk dolu pred vykony Raula Julii Christophera Lloyda Anjelicy Houston a dalsimi.nemam co bych k tomu jeste vice dodal snad uz jen Kumbajamala kumbaja ()

macherano

Urcite horšie ako jednotka ten tábor to úplne dusil deti mali ostať V dome A nie ich odpratat dabing je ale pôvodný seriálový stále skvostom. ()

P3rcy

V momentě, kdy se objeví Christina Ricci tak to začíná být opravdu zábavné. V tomto filmu je opravdu morbidně okouzlující, její hlášky zavání hodně černým humorem a možná kdyby dostala větší prostor a tvůrci se nebáli s černým humorem zajít ještě malinko dál, mohlo to být i za 5*. Jinak je film o něco slabší, než první díl. ()