Má deset minut na to, aby změnil minulost, jinak se jeho budoucnost stane historií.
Profesor Stuart Conway, nespokojený zaměstnanec mamutí výzkumné společnosti, přijde o financování svého výzkumu. Naplánuje proto bankovní loupež, při níž hodlá použít svůj nejnovější vynález - stroj času, který umožní uživateli vrátit se o deset minut zpět do minulosti. Jeho zaměstnavatel však něco tuší, a tak si najme tajného detektiva Sarah Tanner. Loupež probíhá přesně podle plánu do té doby, než Stuart narazí na partu nelítostných zlodějů, kteří se rozhodli banku vyloupit v ten samý den. Nastává chaos a přístroj se dostane do rukou zlodějů. Vše navíc komplikuje Sarah, která je profesorovi v patách. Oba se ocitají tváří v tvář nezvratnému osudu ... (oficiálny text distribútora)

George.Camel

Výborný nápad, fantastická hudba, jen to ztvárnění jaksi pokulhává. Místy to připomíná béčkové filmy, některé dialogy i akce naprosto tupé, ale přesto se mi film líbil a nedokážu říct, čím to je. Spousta vystřílených nábojů z pistolí, nikdo se při střelbě netrefí - pochybuji, že by ve skutečném světě takovíto policajti obstáli u nějakých zkoušek, a ještě třeba v Americe. Co se mi líblo, to byly zpomalené scény a vracečky v čase. A Sean ukázal, že po Pánech prstenů umí hrát i jiné role. ()

route60

Škoda Deset minut života byl slušný nápad a pod taktovkou lepšího režiséra a né mantáka Davida van Eyssena se mohlo jednat o výborný film ale některé postavy jejich jednáni jsou nevěrohodné až směšné, Sean Astin asi nikdy nebude hvězda ale hrát dovede. ()

The_God

Výborný námět. Bohužel herci jsou průměrní a všechno ostatní stojí za starou belu - od scénáře po hudbu. Skutečně je mi líto, že to nevzal do ruky někdo, kdo rozumí tomu, jak má dobrý film vypadat. Škoda nevyužitého potenciálu, který byl opravdu velký. 35% ()

Ondrew

Fajnovy sci-fi filmik, z ktoreho sice nepadnete na zadok, ale ak vas zaujima tematika cestovania v case, tu sa jej nabazite do sytosti. 75%. ()

v.indruchova

Poplatné své době typovala jsem tak rok 2000. Nejen efekty a kamera. Hold chápu, že se to někomu nelíbí. Ale není to zase tak špatné. Tématiku stroje času, cestování v čase já ráda. Nějaké poučení aktéři najdou. I když to vypadá na vražedné řádění nakonec mi to trochu přišlo jako komedie. Jak jdou idioti vykrást banku. Nad nelogičnostma nepřemýšlím. Berte to jako oddechovku. Havárie letadla v tomto filmu to bylo něco co se nevidí běžně. ()

Katie

.. trapné herecké výkony spolu s příšernou kamerou... no za tu jednu * stojí aspoň mé oblíbené téma - cestování v čase ()

MaideN-SK

Námet a Scenár: námet dobrý, takže základ by sme mali. Žiaľ nudný scenár a tuctové spracovanie s ANI JEDNÝM nečakaným zvratom to dosť pokazil. Herci: Seana Astina síce nepoznám ale nič moc to nebolo. Hoci bol hlavný hrdina, už na začiatku som chcel aby ho zastrelili a nemusel som ho viac počúvať. Nestalo sa tak. Ostatní herci neboli nijak výrazní, skrátka priemer na priemerný film. Réžia, kamera, spracovanie: HUMUS. Spomalená kamera a donekonečna sa opakujúci dej mi nielen pripomenuli Next s Mikulášom Klietkom, navyše mi celý film strašne sprotivili. Scény trápne a hlavne neinteligentné. V každej scéne kde sa strieľa, stoja oproti sebe ľudia vzdialení maximálne 2 metre, vykalia do seba niekľoko zásobníkov a samozrejme - nikto nieje ranený (až na konci keď už režisér uznal že na tonu nábojov by už mal aj niekto umrieť, ale to nevadí lebo aj tak sa vrátime v čase, všakže). Mám dojem že pán Eyssen je buď po lobotómii (na ktorej bol v rámci množstevnej zľavy spolu so scenáristom), alebo fakt potrebuje prachy. Hoci sa film volá 10 minút života, mne ukradol 90. Niečo mi však hovorí, že ja ich späť nedostanem... :-( ()

pavont

Neda sa povedat, ze by to bola uplna sracka ale tych momentov co zaujmu pripadne pobavia je strasne malo. Aspon vinnie to obcas zachrani. Bohuzial nevidim skutocny dovod preco sa na to pozerat. ()

Vidlickav

Hvězda opravdu jen ze slušnosti. Kdybych se na to nemusel dívat v autobuse, tak bych tento "film" po 15 minutach smazal z HD. U scén s autobusem jsem si už nebyl jistý jestli už nespím a tahle sračka se neodehrává jen v mé hlavě... ()

Ludvaaa odpad!

OMFG! Kdyby meli vsicky herci v ruce jointa, tak bych to bral jako komedii :D Uz vim proc David van Eyssen reziroval jen jeden film. Z tohodle se dalo vyzdimat o mnoho vic. ()

martincan

Pripadá mi to tak, ako keby režisér natočil presne to čo chcel. Absolútne béčkko. A myslím to v tom dobrom zmysle slova. Počnúc od koncepcie strihu, cez obsadenie hlavných postáv až po lacno vyzerajúce vizuálne efekty. A úmysel sa podaril. Máme tu zábavný a celkom svižný Sci-fi filmík. Rozhodne od tohto filmu nič veľké neočakávajte a nezaujate si to pozrite. Možno že budete prekvapený .... ()

bendo°85

Tak tento film by som odporučil všetkým začínajúcim scenáristom, kameramanom, režisérom. Tento film je o tom ako sa to NEmá robiť. ()

kanei

Hrozná hloupost... teoreticky se z nápadu dalo něco vytěžit, ale tohle určitě není nejlepší možnost, jak to mohlo dopadnout. ()

Untouchabl

Film, kterýmu bych kvůli Vinniemu Jonesovi, skvělému nápadu a dobré hudbě dal klidně 5 hvězd, ale díky hrozné Ivaně Milicevic, místy příšerné kameře a celkově odfláknutému zpracování klidně i odpad. Škoda, ale vzhledem k tomu, že jsem od filmu nic nečekal, tak slabší tři hvězdy. ()

wairau

No, vydržet se to dalo. Mělo to některé světlejší chvilky, a mnoho těch slabších. Škoda, je to promarněná příležitost na velice solidní film s motivem pohybu v čase. Takhle jen podprůměr. ()

Rathe

Ono to v celku zas nebylo tak špatné. Ale zaměřím-li se na jednotlivé prvky, jsou nekvalitní. Jediné, co se mi vůbec nelíbilo, byl scénář. Nápad to byl velmi dobrý, ale provedení docela zklamalo. Herecké výkony pro mě nebyli vůbec přesvědčivé. ()