Bubba Ho-tep

Elvis žije. Tedy jestli se tomu tak dá říkat. Spíše jen přežívá s podivným výrůstkem na penisu v domově důchodců. Zde právě začíná obcházet egyptská mumie, která ze staroušků vysává jejich duše. Sebere Elvis ve starém těla dost sil na to, aby mohl s pomocí svého přítele Jacka, který si myslí, že je exprezident Kennedy, zastavit běsnící mumii? (Vitason)

DJ Obelix

Dalsi film, za ktery jsem vdecen CSFD. Asi bych se o nem nikdy nedozvedel, kdybych si jednoho vecera neprojizdel filmografii Bruce Campbella, jakozto jednoho z mych oblibencu, ale to by byla velka chyba. Bruce Cambell jako jiz znacne prosedively Elvis Presley ma problem. Ne, nejedna se ani tak o jeho vyrostek na penisu, ale o to, ze se v jejich malem texaskem domove duchodcu objevila staroveka mumie, ktera zdejsim starouskum vysava pod rouskou tmy duse skrze ritni otvor, aby si sama mohla ziti o nejake to stoleti dele. Elvis (ci mozna jeho dvojnik) se proto spoji s dalsim mistnim "V.I.P." chovancem J.F.Kennedym - nesmi vas zmast jeho barva kuze, to bylo spiknuti tam "shora" - a s pomoci choditek, koleckovych kresel a predevsim genialnich suchych hlasek se vydavaji Ho-Tepovi ukazat, zac je toho loket. Kdo nevidel, neuveri :-) ()

GodComplex

Tak jsem se sel podivat na neco, co jsem povazoval za mirne odlehceny horror, ale misto toho se mi dostalo fantasticke komedie. Tady proste neni o cem, ultra cool Bruce Campbell hrajici prestarleho Elvise s nadorem na prirozeni, belhajiciho se o berlich, ktery spolu s prezidentem JFK nabarvenym alienama na cerno a jezdicim na vozicku, poradaji senilni hon na nastvanou egyptskou mumii, ktera si z frustrace kresli hieroglyfy na zachodech v texaskem domove duchodcu a vyzira duse vsudypritomnych penzistu v cele s kovbojem v podvlikackach, diktujiciho si to s parem kapslikovych revolveru a maskou Zorra mstitele. Tezko rict, jestli to bylo zpusobeno haluz stavem, ve kterem jsem se zrovna nachazel, ale tohle byl proste narez. 8/10 ()

lamps

No a pak že byl Elvis Presley "jenom" král rockenrollu a věčně zdrogovaná hvězda. Nikdo by asi neřekl, že se dožil pokročilého věku a na stará kolena bojoval v domově důchodců a ještě s nádorem na penisu proti oživlé, duše-vysávající mumii za pomoci černošského JFK. Zní to celé neuvěřitelně, ale zásluhou komorní výpravy, výtečných herců a nesmírně úderného humoru to funguje takřka dokonale. Hlavně v druhé polovině se z toho vyklubala jedinečná oddechovka a některé hlášky mají na to stát se kultovními (a že jich je!). Ale především .... - Bruce Campbell is FUCKING KING!! 75% ()

SOLOM.

Tento film mám ve své sbírce již hodně dlouho, ale ani nevím, proč se mi do ní moc nechtělo. A to i přesto, že v ní hraje můj oblíbenec Bruce. Tento zábavný kříženec hororu a komedie mne však dostal již od úvodních minut svým humorným pojetím a především hláškou: „Je vůbec něco skutečného, pro co stojí žít, krom jídla, sraní a sexu? Když se nad touto otázkou pořádně zamyslím, tak snad už mi zbývá jen ten chlast. Každopádně jen trefné hlášky nezachránily pomalý rozjezd a jak minuty ubíhaly začal jsem se trošku nudit. Humor je sice pěkný a „Elvis“ se opravdu snažil, jenže po hororové stránce se to začalo zlepšovat až zhruba v polovině. Originalita se však Coscarellimu opravdu upřít nedá, jen to chtělo trošku více zapracovat na některých detailech. I tak jde však o lehce nadprůměrnou záležitost. Takže ve finále si ještě zbývá odpovědět na otázku: „Kdo když ne my, kdy když ne teď!“ 70% ()

Shit

Extrémně zábavná mírně hororová komedie plná absolutně geniálních nápadů a hlášek a s famózním Brucem Campbellem v roli zkryplenýho a starýho Elvise Presleyho, co si to i s výrůstkem na ptákovi jde vyřídit s Mumií, která otravuje jeho sanatorium, bezdebat to je nejlepší a nejzábavnější Bruceova role do Evil Deadu a jeho nejlepší a nejzábavnější film od Evil Deadu. A abych nezapoměl - Never... but never fuck with the King. ()

• Film se točil v opuštěné nemocnici pro veterány poblíž Los Angeles. (BoredSeal)
  • Před tím, než Campbell kývl na roli Elvise, měl jen jedinou otázku na režiséra: "A hodláš ukázat ten penis?" (pokud uvidíte film, pochopíte o čem je řeč) (Elisebah)

Mé jméno je pořád Bruce

Mé jméno je pořád Bruce

20.01.2010

Dobrá zpráva pro fanoušky Bruce „Swallow This!“ Campbella. Vrátí se a bude válčit s dalším hororovým monstrem, tentokrát mnohem klasičtějším. Ano, malá kultovka My Name is Bruce, která alespoň zlehka… (viac)

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (viac)