Bruce Wayne je z vězení propuštěn na kauci. Hagen, jak se ukázalo, pokus o vraždu přežil, ale za vysokou cenu – vzorec krému Renuyu vstoupil do jeho těla, přeměnil každou jeho buňku a proměnil ho v mutanta měnícího tvar. Se svými nově nabytými schopnostmi se Hagen, který si nyní říká Clayface, rozhodne pomstít Daggettovi a jeho mužům. Batman musí Daggetta postavit před soud a zastavit Clayfacea dříve, než budou zraněni nevinní lidé. (Jan.Kanak)

molcan2

Bruce sa z väzenia dostal veľmi rýchlo. Daggett chce prevziať kontrolu nad Wayne Enterprises, myslím, že skutočným zloduchom je tu Daggett. Je pekné vidieť v tejto epizóde trochu viac z Clayfaceovho príbehu. Po tom, čo mu Daggettovi ľudia urobili, má teraz Hagen schopnosť meniť podobu bez použitia Daggettovho krému, ale nedokáže to udržať dlho, zaujímavé. Musíte ho ľutovať rovnako ako pána Freezeho. Musím povedať, že táto epizóda je zaujímavejšia ako prvá časť. Clayface stráca nervy a obracia sa proti svojmu jedinému priateľovi. Hagen stratil rozum a identitu, pohltil ho hnev a pocit pomsty, teraz je z neho Clayface!!! Epické. Milujem dizajn Clayface. Táto epizóda má aj viac lahodnej akcie. Wow, aká epická epizóda, plná napínavých momentov a akcie. Moje hodnotenie je 5/5! ()

helloween93

Dokončení příběhu s Clayfacem a kosmetickým magnátem Ronaldem Daggartem. Tvůrci se v tomto díle utrhli celkem ze řetězu a bitky s Clayfacem jsou i animačně na tu dobu velmi slušné. Ten creepy smích v závěru epizody by mi asi jako dítě nenechal spát. ()