Bruce Wayne je obviněn z pokusu o vraždu Luciuse Foxe. Skutečným pachatelem je herec a mistr převleků jménem Matt Hagen, který byl před lety znetvořen při automobilové nehodě. Aby si udržel slávu, začal tajně pracovat pro Rolanda Daggetta, který mu každý měsíc dodává návykový krém na obličej známý jako Renuyu (hříčka na „Renew You“), který mu dočasně změní tvář na normální úroveň a který chce převzít Wayne Enterprises pro marketingovou expanzi. Za pokus o vraždu je Hagenova dodávka přerušena a když se Hagen vloupá do Daggettovy laboratoře pro další Renuyu, je přistižen Daggettovimi muži, kteří na něj veškerý zbytek krému Renuyu vylijí. Mezitím je Bruce Wayne zatčen a vzat do vazby. (Jan.Kanak)

molcan2

To bola zábavná a napínavá epizóda. časť 1 z 2 časti nastavuje veľa skvelých vecí pre časť 2. Vrátane toho, že Bruce Wayne bol zatknutý! Je tu zaujímavý začiatok epizódy s vydávaním sa za Brucea Wayna, ktorý sa snaží nastražiť Batmana - to vás vtiahne do príbehu. Ste zvedaví, aký zloduch sa za ním skrýva. Postava Clayface je skvelá. Znetvorený herec, ktorý potrebuje špeciálny krém na tvár, aby si zachoval svoj vzhľad, a tak uzavrie "dohodu s diablom", aby ho získal, tým, že súhlasí s prácou pre muža, ktorý chce na Batmana hodiť vraždu. Scéna, v ktorej ho krém v obrovskom množstve poleje, je úderná. Prelet nad Gothamom v Batmobile s neisto visiacim záporákom je jedným z vrcholov. Zábavná scéna. Oni naozaj radi dosadzujú zlé korporácie, však? Mám pocit, že takmer vo všetkých doterajších epizódach ich predstavili. ()

helloween93

Parádní epizoda s originem Clayface, kterého jsem znal spíš v jeho jílové podobě, než jako znetvořeného herce. První část příběhu končí zatčením Bruce Wayna, který se stane terčem machinací při pokusu převzít jeho firmu. ()