Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

eklokan

''Tak co holky jak vám visí?'' Zajímavej námět, konec filmu nějakej moc vážnější než průběh což je proti mému gustu, ale jinak koukatelné i dvakrát. Adam Sandler se mi do padoucha a už vůbec do fotbalisty nehodil, vynahradil to výbornym výkonem. ()

Ejvi

Super podívaná, cool hlášky, vězeňské prostředí.. co víc si přát. Klasická scéna s pivkem při zastavení policejní hlídkou se sem bezvadně hodí. ()

thomas7

Dá sa povedať, celkom bez rozpakov, že ide o najlepšiu Sandlerovku, nabitú hviezdami, ktorým uveríte všetko, čo vám vo filme zahrajú. Možno miestami diery v scenári, ktoré ale nahrádza perfektný soundtrack s hlášky...určite odporúčam vidieť, kto ešte nepozeral... ()

fabaj

Shlédl jsem téměř všechny filmy, ve kterých se byť jen na minutku objevil Adam Sandler a kromě kousku „Zkus mě rozesmát“ řadím tuto komedii na pomyslný vrchol. Prvních pár minut lahodí oku Courteney Cox a zbytek je už jen o výborném výkonu Adama Sandlera. Natočit příběh o napravení a uvědomění, že přátelství je někdy víc než vlastní zisk, navíc s nemalou kapkou vtipu řadí tuto komedii mezi mé nejoblíbenější. Pokud jste příznivci svalnatých chlapů, určitě se v této komedii přijdete na své, navíc jako bonus jsou k vidění bývalý wrestlingový zápasníci Steve Austin, Bob Sapp a Kevin Nash. Černá skvrna v podobě úmrtí „Starosty“ (Chris Rock) se, dle mého skromného názoru, do této komedie moc nehodilo. Hodnocení: **** ()

jericho001

Tak temu říkám skvělá jízda.Adama Sandlera mám rád a táhle komedie se mu fakt povedla.Akce je tu skvělá,gagy jsou perfektní a příběh je taky skvělý.Tolik hereckých hvězd jsem fakt nečekal a když se dají do akce tak je to fakt super.Jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera.Nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.Opravdu skvělý film od začátku až do konce. ()

Eira

Film pro sobotní odpoledne .. neurazí ani nenadchne, ale i takové filmy jsou zapotřebí a já osobně je mám v oblibě :) ()

NoNameCZ

Zábavná komedie, která nenaštve. Adam Sandler je zárukou kvality a ostatní herci ho skvěle doplňují. Podle mě jeden z nejlepších filmů s Adamem Sandlerem. ()

len17

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů u kterého se vždy zasměji. Navíc sexy chlapi v uniformách - další plus. Nejlepší hlášky - "Sněhurka - jaká je?" "Tak poslyšte, pane Frodo, na mě ste krátkej" Tihle tipy filmů mám ráda a vždy se u nich zasměju. ()

zimi

Já se bavil a to hodně, jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl! Nebo jestli komedie má za úkol něco jiného. Zkrátka bombová komedie. Jasnejch ***** ()

BobSenClar

Jedna s těch hodně povedených komedií,na kterou se dá koukat několikrát a to nemohu o mnoha filmech tohoto žánru tozhodně říct.Od začátku poutal moji pozornost,bavil,rozesmíval.Takovému filmu člověk odpustí i řadu nelogičností a úletů.Vlastně je to celé fraška.Jeden musí umět vypnout kritický mozek a pak ho to zatraceně baví.To je důvod,proč je Trestná lavice povedená.Byl jsem vtáhnut do děje tak dobře,že jsem většinu absurdit opomíjel.Podle mě je tohle hranicí,kdy podobné komedie posléze mohou uspět u publika nejen na jedno podívání.Hlavně "herecké" obsazení opravdu stojí za to,když ujetí muklové v komedii,tak tito magoři prosím,celou dobu jsem jim držel palce.70% ()

BH7

Filmů z vězeňskýho prostředí je jako máku, ale z nějakýho důvodu, se mi líbí ta proměna drsných grázlů, vrahů a zlodějů v jednu fajnovou kamarádskou partu. Tady je ještě navíc doplněná o sportovní rivalitu, trochu podivná a nečekaná kombinace, ale proč ne. ()

Ondrejiik

No to snad ne.. Zasmál jsem se asi tak 2X za celý film. Je to jedno velké trapné klišé a působilo to na mě jako humor pro jednodušší lidi. 1 hvězda za Courteney Cox ze začátku filmu. ()

zdene.cek

Filmů z tohoto prostředí je málo a komedie s Adamem Sandlerem je vtipná, pohodová zábava pro páteční večer. Nejedná se zde tak o americký fotbal, ale o přátelství, které se vybuduje mezi vězni. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)