Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

Maynard.

Prakticky bych mohl napsat uplně to samý jako v předchozím komentu (Když si Chuck bral Larryho). Adam Sandler je pro mě naždy velká neznámá, myšleno, že nikdy nepochopím jeho obdivovatele. Je mi jasný, že se už nejspíš nikdy nebudou točit kvalitní americký komedie. S tímto pocitem se dá žít. V tomto "filmu" mi není jasné, že se k tomuto rádoby komediálnímu herci přidali i poměrně uznávaní herci. Chápu, že prachy jsou prachy a že jen málo lidí odolá jejich vůni, ale za každou cenu hrát v něčem podobným, to bych se s odstupem času v noci budil hrůzou ze spaní a nebo bych snad vyzkoušel "Faustovu" metódu... Každopádně sem již zcela přesvědčen o tom, že nesnáším muže jménem Adam Sandler. Udělám vše, aby mi tento "komik" dlooooho nezkřížil cestu. ()

Mr.Jackass

Komedie až na půdu, ale ano, vypnul jsem, nechal se nereálností příbehu unášet a příjemně si odpočinul. po druhé ale film vidět nemusím. ()

fox171cz

Tento film miluju, viděl jsem ho nespočetně krát. Vždy se rád na něj podívám znovu a znovu a vždy perfektně zabaví. A. Sandler to zahrál na výbornou a některé okamžiky jsou opravdu skvělé. Takové poučné komedie jako je tahle mám opravdu hodně rád. ()

coscarelli

Sympaticky neurazlivy .bolavy akcny foot-trening , plny divnej srandy, potu, smiesnych cernochov i kvazi drsnych belochov. Opozerana story s farebnym lookom a zbesilym strihom , obaleny v hudobnom trojobale a docela aj fungujuci na zakladne zmysly. Rany , ktore sprevadzali tuto story su bolave,preto som mal pripravene naplasti pri pozeraní. Ale budem pekny, do basy by som nerad a tak tento film mozem splachnut " molotow coctailom" . ()

darwin

No, tak Peter Segal kvalitativně značně stoupá. The Longest Yard je směsicí všeho možného, včetně narážek na první film, ve kterém hraje hlavní roli Burt Reynolds. Adam Sandler je jako vždy dobrý (hlavně úvodní honička mě pobavila), Chris Rock sype typické perlivé hlášky a zbytek herců taky není špatný. Potěší lahůdkové záběry jednoho z nejtvrdších sportů planety i Afro Američan Switowski. :) Nakonec bych jen dodal, že dobrá polovina strážníků má německá příjmení a všimněte si také těch "nazi" šedých uniforem, když přicházejí na finálový zápas ... ()

BlackTom

3 a pol * za skvelého Chrisa Rocka, celkom fajn Sandlera (konečne!) a klasika Burta Reynoldsa. Lepšie ako Danny Raketa. Ešte by som chcel vidieť pôvodnú verziu. ()

Kracken

Přesně tenhle druh amerických komedií naprosto nesnáším. Přesto, to nebylo uplně nejhorší. Nejvíc se mi líbil asi začátek a najdou se i scény který jsou vtipný ale celkově je to popkornovej slaďáček. ()

Ondra16

Sandler sází na pořádné svaly a po 50x se přehoupává ke komedii spíše pro muže. Bylo to dobrý, ale asi nejsem ten testosteronovej typ. 70% ()

Kuny27

Elegantně propracovaný film, který je o Paulovi, který je odsouzen na tři roky do vězení. Kde začnou trénovat fotbal, a jsou vidět každé zdokonalení týmu. Někdy mě až štve že v každém filmu o americkém fotbalu hlavní tým nejdříve prohrává, ovšem potom coach nebo kapitán jim promluví do duše, a najednou je celá hra obrácená. Jinak je to velmi povedené. ()

bruceman7

Nejsem si jistej, jestli by vězni mohli po večerce pobíhat po věznici a šacovat kartotéky či se během dne připojovat na interní síť. Že na konci budou za sympaťáky, to už bylo od začátku jasné. Jinak docelan sranda, ale na Fotbal za mřížemi to nemá. No za 6,5/10 ()

luksatka

Adam Sandler je můj nejoblíbenější herec a v tomto filmu to dokázal, jak udělá z bandy blbců ve vězení super tým, který porazí dozorce. ()

Nemik96

Parádní komedie viděl jsem ji asi 8x a pokaždé jdu do kolen. Vězni vs Bachaři za lístek na takový zápas bych klidně zaplatil 5 litrů :) Být bachař a postavit se do řady proti takovým prasátkum co můžeme ve filmu vidět, asi bych si kákl do trikotu schválně si vyhodil koleno a nechal se co nejrychleji odnest na nosítkach do šatny :) Uděluji 4 a půl ****. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)