Angela pořádá večírek v strašidelném domě na kopci, ale nikdo z hostů nevěděl že v domě je zlo a každého kdo vstoupí promění v démona. (ČSFD)

KASUGI

Kdysi fajn osmdesátkový horor. Těšil jsem se na to po cca dvaceti letech. Není to úplná katastrofa. Má to nějaké to gore, semtam i  tu atmošku a dobré nápady. Jenže se to vleče jak sopel a má to spoustu hluchým míst. Do toho tradiční klišé, kdy se všichni rozdělujou a dělají kraviny a nesmyslná rozhodnutí... Ten remake s Furlongem mi přišel jako celek kompaktnější a lepší. ()

Pítrs85

Tohle jsou ty nejlepší filmy, jaký si člověk může pustit v čase Halloweenu, lidi v osmdesátých se ještě očividně bavit uměli a když náhodou začala zábava na párty váznout, vytáhlo se starý zrcadlo a přivolal se zabavovač starej dobrej démon, kterej ví, jak má takovej fajnej večírek vypadat- tvrdá rocková muzika, sem tam nějakej ten sexík a samozřejmě- ano, vraždy a mordy všemožným způsobem. Po všech stránkách lepší než remake z járu 2009, ale to není nic překvapivýho... byť je to vlastně děsná blbina, s neherci a správně ulítlými maskami. ()

petero

Napriek dobrej atmosfére je film iba o pobehovaný teenagerov po starom dome kde nejaký duch vstúpi do jedného z nich a začne ich postupné vraždenie a ich následné oživenie takže s ubúdajúcimi obeťami pribúda démonov ktorí to musia zvládnuť do východu slnka keď končí Halloweenska noc a ich sila sa potom vytratí. Ničím výnimočný ale i celkom nedementné správanie teenagerov, snažiacich sa užiť si Halloweena v starom opustenom baráku. Páčil sa mi len Angelinin tanec za svetla stroboskopu po jej ovládnutí démonom. Baby tu nemajú problém s ukázaním predností takže priemerné 3 hviezdičky s veľkým prižmúrením oka. ()

J*A*S*M

Neškodná béčková blbina jejíž největším mínusem je celá první půlka, v níž se ta banda otravnejch a nesympatickejch teenagerů potlouká naprosto bezprizorně. Potom se jednotlivejch postav začnou zmocňovat démoni, na scénu vstoupí povedené masky a o zábavu je rázem postaráno. Stačí holt jen přežít ten rozjezd. PS: Remake (2010) by teoreticky mohl být povedenější (prostor na zlepšení tu totiž každopádně je), ačkoli nejspíš nebude. ()

Campbell

Tak konečně jsem se odhodlal zkouknout tuhle klasiku, že mi to ale trvalo. No nakonec abych se přiznal nejsem nijak odvařenej a druhej díl mi přišel lepší, dokonce i remake se mi líbil o něco víc(nebral si tolik servítky, a spíše se soustředil na akci). Quigley je opět perverzní tak jak jí známe a máme rádi, a ostatní herci sice nebyly bůh ví jak dobří, ale ani tak to nevadilo on každej hrál strašný hovado. Ani s jedním člověkem jsem nesympatizoval ale na druhou stranu mi nevadily. Atmosféra by se dala krájet, ale něco tam chybělo. Pravda je že začáteční titulky byly neuvěřitelně parádní, ale postupem času se to ztrácelo. Čekal jsem též více gore, byl jsem namlsanej z druhého dílu a tak jsem čekal nášup. Nemůžu říct že jsem zklamanej tak či tak dávám 4*. Ale pravda je že hodně slabé 4*. ()

• Herečka Linnea Quigley (Suzanne) a tvorca špeciálnych efektov Steve Johnson sa vďaka tomuto filmu zoznámili a neskôr sa aj zosobášili. (beso74)
  • Natáčanie filmu trvalo 4 týždne. (beso74)
  • Rozpočet filmu byl 1 200 000 dolarů. (Chatterer)

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí

20.07.2008

Pokud jste příznivci sofistikovanějšího strašení ve stylu třeba Osvícení či Šestého smyslu, neobtěžujte se číst dál. Dnes si totiž dáme porci hororů, které o kategorii A nezavadí ani náhodou. A právě… (viac)