„Vítejte ve starém Monterey,“ stojí na billboardu. Dva skrytí policisté na motorkách nasedají a vydávají se za roadsterem, který překročil rychlost. Joe Blair (Robert Livingston ) se hájí: „Já jsem nejel rychle, jen jsem pospíchal. Jedu se ženit.“ Ono je to ale trochu jinak. Hlavní postavou je Peter Foley (Rex Lease), kterému dědeček odkázal skoro milion amerických dolarů pod podmínkou, že se ožení do určitého data. Peter si plánuje vzít Alici Blake (Vera Reynolds), jakmile se vrátí z Kansas City. Chce ji ještě před půlnocí vzít za strýčkem Henrym (Charles Sellon) a ukázat mu ji, aby fakticky dostal peníze. Letadlo má ale zpoždění a kamarád G.W. Parker (Sam Hardy) navrhne, aby jeho dívka Julie Thorpe (Nita Martan) novomanželku jako zastoupila. Alici to ale napráská Joe Blair (Robert Livingston), který by se s ní rád oženil sám, takže vynechá to „jako“. Další komplikace následují, když se právník Winstead (Harry Todd) nabídne, že novomanžele oddá sám a hned. Kdo si nakonec koho vezme? (Peabody)