Vysokoškoláčka Catherine (Katie Holmes) trpí čudnými víziami o svojom bývalom priateľovi, ktorý záhadne zmizol počas prvého ročníka jej štúdia, ako aj o veciach, ktoré naznačujú, že aj ona by mohla byť zapletená do zmiznutia niekoho iného. Film je režijným debutom scenáristu S. Gaghana, držiteľa Oscara za film TRAFFIC. (oficiálny text distribútora)

Luteka

Můj jediný důvod ke shlédnutí tohoto filmu se jmenuje Katie Holmes ... Celkem 50% a to jenom proto, že Katie mám fakt ráda :) ()

zzuzi

Film od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Uchvátili mě výkony hlavních představitelů - Katie Holmes, Benjamina Bratta a Charlieho Hunnama. Vše začíná jako drama, které ovšem vyústí do thrilleru s nečekaným , i když pro někoho čekaným, koncem. Neberu nikomu jeho názor, ale podle mě je režie velmi působivá... ()

GOREGASM

Jedna dlouze nekonečná nuda, kterou nezachrání ani z prstu vycucaný, závěrečný twist. Režisér a oscarový scénárista(Traffic) skutečně nudí, vše navíc dokořenil naprosto jalovými herci (kromě Zooey Deschanel) a Katie Holmes naložil herecké břemeno, na které holka okatá neměla. Mou pozornost tak spíše po většinu času upoutal soundtrack Clinta Mansella, který dělá oněch 99 minut výrazně snesitelnějšími. 20% ()

Megynka

Tento film mi nějakým způsobem utkvěl v paměti po dlouhá léta. Tak jsem se na něj dnes znovu podívala a i když to není žádné terno, líbí se mi. 3* ()

jirijo

Rutinně vyseknutý, utahaný a celkově ničím zajímavý pokus o sofistikovaný thriller. Stephen Gaghan je rozhodně lepší scénarista (Oscar za Traffic) než režisér (přeceňovaná Syriana). Svoje scénáře by měl rozhodně nechat režírovat schopnější tvůrce, než je on sám. Katie Holmes lépe sluší role nesmělé puťky (Dawsonův svět) než smělé osudové femme fatale. Benjamin Bratt toho nestihl moc předvést, ale ostudu si rozhodně neudělal. Ona VELKÁ POINTA mě napadla asi v polovině filmu, ale vzhledem k tomu, co se na plátně odehrávalo a jak se to odehrávalo, jsem ji zavrhl jako nesmyslnou. Ovšem jak se ukázalo, nebyla vůbec nesmyslná :-) Posledních deset minut snímek sice vylepšilo, ale překrýt předchozí pachuť už nedokázalo. Nashle v lepších scénáristických a režisérských časech... :-) ()

chucky

Tak takovou nudu jsem teda nečekal :-( Příběh je slabý a je postaven na celkem dobrém nápadu, ovšem skutečnost dopadla úpleně jinak, nu co aspoň sexy Katie Holmes, na to se dá dívat..... ()

jaqubko

Niekto asi strašne túžil zistiť, ako môže vyzerať mysteriózny thriller, ktorého scenár sa zmestí a papierovú vreckovku a ešte stále vám ostane dosť miesta na vyfúkanie nosu. Inak si existenciu tohto filmu neviem vysvetliť. Aby toho nebolo ešte málo, tak do hlavnej roli obsadili Katie Holmes, ktorú sledovať ako sa snaží hrať sa dá prirovnať k snahe chromej sliepky túžiacej zabehnúť maratón. Vedľajší herci ju ale svojimi nemími výrazmi rozhodne nenechávajú v tom samú. Paradoxne sa dej rozbehne až v poslednej minúte, akurát škoda, že som ten koniec vytušil už gazilión nemých pohľadov dozadu. ()

xander

Tento snímok sa zo začiatku nejaví ako triler, no aj tak je tu jedne vydarená napínavá scéna ( v knižnici ). Herci sú nezaujímaví, tí lepší ( Fred Ward, Tony Goldwin ) sú výrane vedľajší. Slabučké, ale náznaky na dobrý triler tam boli. ()

Svadbos

Film je režisérskou prvotinou Oscaroveho scenáristu snímku "Traffic". Temná detektívka s paranormálnymi prvkami, ktorá sa príliš nevydarila. ()