Největší z hrdinů týmu Mstitelů musí pokračovat ve válce proti mimozemšťanům. Vetřelci, i se starým nepřítelem Kapitána Ameriky Herr Kleiserem, o kterém se myslelo, že zemřel v roce 1945, napadli ukryté město v Africe, kde vládne Černý Panter. Když Kleiser zabije Panterova otce T´Chaku, Černý Panter odjede do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, jak nad Kleiserem zvítězit. Generál Fury se dozví, že mimozemšťané jsou stále na Zemi. Mstitelé odjedou potají do Afriky, kde musí nejdřív bojovat s jejími obyvateli. Nakonec je ale stejný cíl spojí a svedou krvavou válku proti mimozemšťanům. (oficiálny text distribútora)

pivo

Približne na rovnakej úrovni ako jednotka, len tento diel sa mi páčil viac. Nebolo to také zdĺhavé, boli tam niektoré pekné bitky a takisto dosť úmrtí. Len ten Hulk ostal nevyužitý, ale toho si možno nechávajú do tretieho dielu (ak bude). ()

mysiak

Slabšie ako jednička...možno kvôli absencii Hulka..ktorý bol ako keby mimo deja...taký slabší odvar jedničky...chýbala absencia evil mana...ale dá sa to pozerať.. ()

gogos

Přidává se Black Panther, vrací se Herr Kleiser a všichni další známí... Giant Man je lehce nesympatický, Iron Man by mohl více hýřit vtipem. Ale celkově vzato se jedná o další nadprůměrný marvelácký animák. Skvělá jednohubka! ()

kaylin

Veze se to na kvalitě první části. Není to nijak vysoká, srovnávat s předlohou už vůbec nemá cenu. Spíše podprůměrná podívaná, která se snaží jen o to, abychom se na superhrdiny podívali trochu jinak. Nejhorší na tom je, že ten jiný pohled je vlastně pořád stejný. ()

Joe321

Thor pro mě byl tak trošku exot (jako Wonder Woman) a přišlo mi, že se nehodí do univerza, ale po dvojici těhlech filmů je to u mě nejlepší Avenger s pořádnou dávkou tvrďáctví a mystyčna kolem něj. Když se spustí chorál, začnou lítat blesky, tak víte, že na scénu přichází severský bůh a jde kosit nějakou tu zlou chásku. Začal jsem se na jeho sólo film těšit daleko víc, než na Kapitána Ameriku. Jinak film mi přišel trošku lepší než předchozí, i když je to stále průměr. Justice League: The New Frontier je lepší a to Wonder Woman je pro mě nesympatická postava. -"I have commanded you to end your involvement, Thor!" -"Humanity may have abandoned us, father, but I will not abandon them! ()

tom88

K jednotke som bol zhovievavejší, no tu budem kritickejší. V podstate podobná téma ako v prvom dieli, no už tam chýbalo viacej originality a nápady. Jednotke som dal 4* z časti kôli mojmu obľúbenému Hulkovi, ktorý sa ukázal v plnej svojej kráse, no v dvojke je už len veľmi bočná postava. Tím Avangerov je v podstate taký istý dobrý, zapáčil sa mi aj Kapitán Amerika. Dej ma mierne začal nudiť aj napriek kratučkej stopáži a animácia je na takej istej úrovni. Celkový dojem z filmu je však len priemerný, inak je to fajn zábavička pre fanúšikov komixov. 60% ()

Myrreczech

Animace si udržela kvalitu, změna režiséra není vůbec znatelná. Tentokrát žádná z postav není nijak vydařená (narozdíl od výborného Hulka v prvním díle). Navíc spoustu nelogických prvků. Naproti tomu příběh je o dost lepší než u jedničky. Celkově jen o kousek slabší než předchozí díl. ()

ArdathBay

Zbytečné pokračování zbytečného filmu. Humoru také ubylo. A konečně někdo ze superhrdinů zemře. Kdo ? No přece.... No, vlastně dva. Ale zajímá to ještě někoho? Patos teče proudem a já se sobě opět divím, že jsem se na to vydržel dívat celé... ()

Herráček

Pro Black Widow chci vlastní film... Ale jinak... Oproti jedničce nejde téměř o nic nového... Záporáci zůstávají stejní, klaďasové téměř taky, konečně jsem zjistil, kde se v mladých mstitelích vzal Black Panther a začalo to dohromady trošku sedět... Ale zrovna sebranka jako Avengers má v sobě mnohem, mnohem větší potenciál... ()

iXtr3m3

Animovaný Avengers, nič viac, ale ani nič menej. Viac hrdinov, viac schopností, viac deštrukcie, úplne iné poňatie ako v hranej verzii. Ale stálo to za to. ()

-Marc-

Ultimate Avengers pokračuje a představuje nám dalšího "člena" týmu - Black Panther. A též jeho záhadnou zem Wakandu, která je na první pohled zaostalá. Používají štíty, kopí a luky, avšak dokáží parazit i Iron-mana. Jeho zemi napadnou, nám již známí z prvního dílu, mimozemšťané a tajemná postava Herr Kleiser, kterého Captain America již dvakrát zabil avšak on nadále žije. Celá planeta je postavena nebezpečí útoku mimozemšťanů a jediný, kdo je může zastavit je tým Avengers. Líbilo se mi to velice. Ale jenom mě mrzelo (jak tu již několikráte padlo) velice nevyužití Hulka a štval mě Giant Man. ()

Hapretor

Pokračování filmu Ultimate Avengers. Úplně stejné, jen se to natáhlo jako další film. Celkem tedy zbytečný doplněk. Ale naštěstí ne nudný ani debilní. ()

char_t

Hlavním kladem jedničky byla krátká stopáž... Nebo vlastně nebyla, jelikož dvojka je přímé pokračování, se stejnou sestavou, stejnými záporáky... Nuuuuudaaaaaa. Aspoň že přibyl celkem zajímavý Black Panther, jinak by to bylo o hvězdu míň. Takže opět 50% ()

Kessler

Co se týče technický kvalit, nic se od prvního dílu nezměnilo. Za to se tu tolik neřeší psychologie postav (což je dobře, předchozímu dílu to příliš nešlo) a akce dostává víc prostoru. Zábavné, i když to stačí vidět jednou. ()

Lorge

ALe jo. Sic, když vezmu v potaz komiksovou předlohu Marka Millara (Kick Ass, Wanted - komiksy, ne filmy) a Briana M. Bendise (House of M. Secret Invasion) kde Hulk ŽERE lidi, tak je to o hodně slabší, ale když je to pro ty děti... ()

Petulka88

Docela dobrý marvelácký animák s povedenou animací a dobrým záporákem. Jinak samozřejmě nabízí přesně to co od podobného filmu každý očekává. A to v pozitivním i negativním smyslu. Nic víc ani nic míň nečekejte. ()