Americké mesto Seattle sužuje brutálny vrah žien a detí, ktorý svoje úbohé obete navyše vždy podpáli! Hoci je polícia zvrhlému násilníkovi Edwardovi Garrottemu (Jean-Claude Van Damme), ktorého priliehavo prezývajú Pochodeň, v pätách, stále sa mu darí uniknúť. Frustrovaný policajný detektív Jake Riley (Michael Rooker) preto po odchode do výslužby napokon pristane na spoluprácu s tajnou vládnou organizáciou, ktorá vďaka novodobým technológiám dokáže z vzoriek Garrotteho DNA vyklonovať jeho dokonalú kópiu! Replikant, ktorého duševná zrelosť však, žiaľ, zodpovedá približne tej malého dieťaťa, má Rileymu pomôcť vypátrať Garotteho a zneškodniť ho... (TV Dajto)

Pitryx

Van Damovi to seklo v roli záporáka. Jinak jde o akční blbinku, maskující se hávem sci-fi. No, akční, zase tolik akce tam není, a aby tam nějaká byla, uhnuli autoři od osy příběhu. Ne, že by to vadilo, naopak to dosti nudný děj oživilo. Ale celkově jsem se dosti nudil a občas dělal něco jiného. 20130811 nest. ()

hackstolle

Za normalnich okolnosti bych o odpadu asi nepremyslel, ale z urcite nostalgie vuci Jeanovi z dob Kckboxera, Neni uniku, Krvaveho sportu, Univerzalniho vojaka, Ziveho terce nebo Lviho srdce, to proste udelat nemuzu. Co natocil potom uz melo znacne sestupnou tendenci v kvalite. Jak rika uzivatel Tom Hardy. Replikant je "Akcni film bez akcniho momentu." Film atakuje 20%. Ale zespoda a jen stezi. Takze tu moji jednu berte v podstate jako odpad. ()

Mardzis

Celkem legrace vidět Van Damma jako cvičeného pejska. Film je spíš parodií na nezábavnou komedii. Jedna hvězda pro skvělé gymnastické prvky Van Damma a druhá pro Michaela Rookera. ()

Kokutek odpad!

Ajtakrajta...to je ale hovadinovina...a Jake je tak hrozně nesympatickej, pár scén mě pobavilo, jak byly hloupé. Třeba rvačka v tý fabrice či co to bylo. ()

daniel.98 odpad!

Tak dementní film jsem neviděl už hodně dlouho. Van Damma nemám teda rád všeobecně, ale ten kdo tento film vymýšlel musí mít být úplně mimo realitu a asi nikdy neviděl pořádný, tedy možná vůbec žádný akční film. A to nemluvím o naprosto hrozném dabingu, dialogy jsou jako rozmluva pacientů na psychiatrické léčebně a Van Damme vypadá jako by byl postižen demencí a celé mu to dojde asi 5 min před koncem filmu. ()

till85

Po včerejším zhlédnutí musím film přehodnotit. Po prvním zhlédnutí dostal 1 star ale musím říct že je to víc než na jednu.Pravda je, že to je obyčejnej film mírně osvěženej plkama o klonování. Problém je v tom,že mě osobně se tady docela líbil výkon JCVD protože mu sedla jak role psychopata tak i zabržděnýho klona. Takže pro mě je to za 3. ()

Trev Chud

Úplně odstranit sci-fi část s replikantem, zapracovat na dialozích, a mohla by z toho být průměrná kriminálka.... takhle je to jen sračka. ()