Zatímco Abraham Lincoln pracuje v Gettysbusgu, je si plně vědom, že se hrozba z minulosti vrátila. Hrozí, že roztrhá už jednou roztržené národy na kousky. Musí se vydat za nepřátelské linie, aby čelil nepříteli mnohem strašnějšímu, než je konfederační armáda chodících mrtvol. (Langy10)

djbarrel odpad!

Tak nevím koho proboho živého mohlo napadnout něco takového. Vždyť to už rovnou můžou udělat třeba Václav Klaus vs. vlkodlak ... kam na tyhle nápady chodí ... Masky na obstojné úrovni jsou bohužel jediným pozitivem filmu ... jinak herci nesympatičtí, moc jsem jim jejich "výkony" nevěřil, podivné digitální efekty, dost ujetý příběh a samozřejmně celá škála logických kiksů, jako třeba střelba z perkusní pušky jako z opakovačky, nebo to sjíždení lana na konci filmu taky nemělo chybu ... jeden konec uvázán na stromě, druhý na vybuchující budově a přes to všechno lano zůstalo napnuté. No a vystřelovací kapesní kosa nemá obdoby. I Luk Skywalker by záviděl a vzdal se svého meče, protože tohle nemá jen tak někdo. To má jen Abraham Lincoln ... 11 % ()

Ondrew

Ach, Asylum, Asylum... Studio, ktore skratka absolutne nikdy nesklame v tom, ze co film, to totalna, ale proste fest totalna sr@cka. Este stastie, ze sa na tom celom da velmi solidne zabavit, pretoze filmy made in Asylum su skratka od zakladu na smiech :). Jedno vsak nechapem... Kde Asylum berie scenaristov? Ved to su bud totalni psychopati alebo naopak, naramne zabavni ludia. A co napisat konkretne k tejto humornej zombie vyvrazdovacke? Azda len tolko, ze herci su strasni, vacsina z nich posobi ako keby prave prisla z natacania nejakej argentinskej telenovely, Lincoln celkom milo susle, zombici su namaskovani slusne, celkovy dej filmu je komplet padnuty na hlavu a o zavere radsej uplne pomlcim. Uz teraz sa vsak tesim, s akou chutovkou pride Asylum nabuduce. Verim, ze to bude stat za to. Minimalne za tu jednu hviezdu urcite ;). 20%. ()

HrabeKrvesaj

Ehm...what? Ano, věděl jsem, že to bude supersračkoidní zhovadilost. Ano, nasmál jsem se na zpomalený záběr přestárlého Lincolna ženoucího se za zombíkem ale to potom...to potom byla neskutečná nuda. Doporučil bych to na operační sály pro případy, kdy nemohou být použity anestetika. ()

MiniRecenze odpad!

Společnost Asylum se opět snaží asi o nejnudnější a nejblbější film.Je to hrůza po všech stránkách-zombíci k smíchu,herci nudní,dialogy blbé,efekty nic moc,zvuk je taky o ničem a kamera působí,jak kdyby to natáčeli amatéři.Nemrhejte vašim časem na takovou koninu a běžte radši někam ven. ODPAD! ()

tomco3131 odpad!

Prepáčte ale toto je neskutočná sračka. Otrasná kamera, otrasný herci, otrasné farby obrazu. Vlastne nič v tomto filme nieje aspoň priemerné. Celkom ľutujem aj tú polku filmu čo som zvládol pozrieť. Nechápem prečo toto robia a eŠte do toho zapoja Lincolna... Nepozerajte, len stratíte čas a nervy. ()

KiJi odpad!

Lincoln: zombíkobijec. To byl tak trochu omyl. Původně jsem chtěl Lincolna: upírobijce. Nejprve jsem se podivil, co tam dělá zombie. A když se Abraham rozeběhl na dalšího zombíka se šavlí, ale nakonec si raději vzal něco s ostřím kosy, pochopil jsem, že jsem vedle. A po rychlém průzkumu pomocí tlačítka forward, jsem se podivil, co se lze vůbec natočit. Už vím, proč se tomu říká horror. ()