Prebudenie v Rene

• Česko Probuzení v Renu (viac)

Dva manželské páry, Roy s Candy a Lonnie Earl s Darlene, se znají dost dobře a myslí si, že je už nic nemůže překvapit. Jednoho dne se rozhodnou splnit si svůj sen a vydají se ve zbrusu novém autě na společnou dovolenou do Nevady na velkou přehlídku silničních korábů. Po cestě plné zážitků ale vychází najevo, že s jejich přátelstvím je něco v nepořádku a že jiskra přeskočila, kam neměla. (oficiálny text distribútora)

LukH

Tak toto se mi nelíbilo ani jako "oddychovka", nechápu, jak mohli na role v tomto filmu kývnout "etablovaní" herci, příběh pitomý, natočený nudně. ()

Shitonit

Super jednohubka. Nic jsem nečekal, něco jsem dostal, požužlal jsem to a tím to zhaslo. Příjemný, nezkažený, jednoduchý, přiměřeně prdlý. Nedoporučuju nikomu, kdo se snaží ve všem hledat nějaký skrytý význam. Tady žádnej není. Prostě.. zapnout, požužlat, a to je všechno, co se s tím dá dělat :-) úúú, ale klíďo si to dám znova !!! ()

iz67

Na romantickou komedii (kde dávám v průněru o dvě hvězdičky míň než zbytek) docela dobrý). Asi hlavně kvulí Billy Bobu Thorntonovi. ()

(fjw)

Bezkonfliktní komedie. Výbornej Billy Bob Thornon, ale i Patrick Swayze. Nej scéna, kdy u snídaně se zjistí, čí je čí ještě nenarozené dítě:) ()

X-tREmE

Výborný B.B.Thornton a P.Swayze v komédii, ktorú sa oplatí vidieť. Veď kto vás môže zastúpiť v posteli, ak nie najlepší kamarát :) ()

Vitex26

Vztyčený prostředníček Natashi Richardsonové byl vážně k sežrání, jinak jsem ale, zejména vzhledem k hereckému obsazení, čekal o něco větší nášup. ()

DansteR

Průměrná komedie, zajímavý námět, slušné obsazení + pár dobrých vtipů = 86 minut zábavy, kterou však podruhé zažít nepotřebuju 50% ()

Edgerton

Poslední snímek, co jsem viděl se Swayzem a rozhodně si tady ostudu neutrhl. Takovej malej filmeček na jedno zhlédnutí, kterej na tu hodku a půl zabaví, když k tomu zrovna něco děláte. ()

007jimbeam

Pohodová komedie o klasickém milostném čtyřúhelníku, nabitá hvězdami jako Billy Bob Thornton, Charlize Theron nebo Patrick Swayze, ale značně průměrná. Takovýto film vás sice na chvilku pobaví, ale velmi rychle něj zapomenete. ()

xander

Hviezdne obsadená ale celkom nudná komédia. Prebudenie v Rene je vlastne zbytočný film, nemá čím zaujať, nieje príliš vtipný a krátko po pozretí nanho zabudnete. Ale preč o sa na taký nezaujímavý projekt nechali zlákať takí kvalitný herci ? ()

mlock

Jediná zajímavá věc tam byl Grand Canyon, kam měli všichni na konci naskákat, aby to mělo pořádnej hepík. Věta "Nechceš si o tom promluvit?" tam byla snad 50x. Stupidita. ()

padlar

Film průměr - nic extra. Podle mého mu velmi škodí konec - přišlo mi to takové najednou ukousnuté. A to vynechávám takové ty závěrečné madailonky všech postav, které ukazovali, co s nimi bylo dál. Ty tomu také nepřidali. ()