Sam má krásnou přítelkyni, úspěšnou lékařskou praxi a krásné porsche. Vše jde skvěle do okamžiku, kdy mu přítelkyně sdělí, že je v tom. Sam je zděšen a málem ztratí všechno krásné, co v životě měl. Když navíc při porodu asistuje ruský gynekolog, není daleko od sesypání. Devět měsíců rozhodně není moc času na to, aby muž konečně dospěl. (oficiálny text distribútora)

Chasida

Julianne Moore pěkná. Komedie velice dobře předvídatelná. Zábava nenáročná. Přestože jsem hledal podobné parametry, přece jenom mi to celé přišlo trochu prvoplánové. Ne, ne. ()

hazdrova

Sympatická komédia trošku pritiahnutá za vlasy, ale keď sa chcete odreagovať pri šarmantom Hughovi, tak super! Trošku sa mi zdala natiahnutá stopáž. 3,5* ()

Zadri

Povedená komedie, které se dá vytknout snad jen to, že je děj posouván jaksi násilně. Jinak se ve filmu najde mnoho povedených scén, které pobaví a neomrzí. ()

Kubi21

Výborná komedie, která sice parádně baví první polovinu, pak trošku uvadá, ale vcelku je to nadprůměr. Trošku mi vadí zběsilá jízda s odrovnáním chodců a cyklisty, ale konec je příjemně civilní. Skvělá je bitka v hračkářství a výborný Robin Williams (Kdy jste měla naposled slunéčka?). ()

PlayEasy

Tohle je ta nejlepší komedie o porodu všech dob! Úplný úlet!!! Opět zmatený a stále stejně výborná Hugh (tak, jak ho máme všichni rádi:), a obzvlášť v té době pekrásná a vynikající Julianne Moore. Než se dal Hans Zimmer na hudbu k akčňákům, dělal opravdu příjemnou hudbu viz. Rain man. Komedie plná nečekaných scének, trapasů a super gagů. Obzvláště musíme pochválit Robina Williamse, který v roli ruského "ginekologa" byl asi vůbec nejvtipnější postava filmu. Tentokrát to sice není britská, ale i změna občas prospěje. 75% ()

horor2

Příjemná komedie, které nechybí vtip, řešení každodenních problémů kolem narození dítěte, ale také ukázka toho, kam to může dospět, když není jeden z páru duševně připraven a zhrozí se z rodičovské role a pak následný dopad. Robin Williams jako gynekolog neměl vůbec chybu, ale být ženskou raději se mu vyhnu velkým obloukem :-D ()

Blazkowicz

Tváří se to jako víc romantika než komedie. Opak je pravdou. Docela jsem se bál, co z toho vyleze, ale Columbus zase nezklamal. Snad jediný ten porod je už za hranou nevkusu, to už bylo vyloženě trapné. Na druhou stranu i tam se našlo pár provedených scén. Robin Williams příjemně překvapil a Tom Arnold to nejspíš celé zachránil na čtyři. Já bych ale auto neprodal. 4-* ()

JosefTomas

Velmi nenáročná komedie, která pravidelně dávkuje vtipy a pravdivá moudra, takže jste neustále ve střehu. Jenže finále to absolutně zbourá a během několika minut dostáváte jeden vtip za druhým, že se prakticky nemůžete přestat smát. Velmi milé překvapení, které nejen splnilo očekávání, ale zároveň dokázalo přinést něco víc. ()

Bilky

Film založený na GRANTových ksichtoch a stupídnych hláškach a predsudkoch o deckách či rodičovstve. Akokeby bol film natočený v 80tych rokoch a hlavní predstavitelia by boli tínejdžri. Úplne zbytočne postúpia "morálne zmúdrenie" nielen hl.postavy ale aj všetci zúčastnení. Najhorší na filme bol ale casting a postava ruského poradníka-pôrodníka R.WILLIAMSa. Proste gýč jak vyšitý, takže dík aspoň za skladby uja Morissona a postavu Jeffa GOLDBLUMa. ()

SB

Viděl sem několik britských (koprodukčních) komedií s Grantem a často sem se dost bavil, problém ale asi bude v tom "britských", rozdíl mezi americkým a anglickým humorem je zde a např. v Jak na věc učebnicový. Tato komedie jako podprůměr již začíná, ale končí již jako infantilní, přiblblá slátanina. Zajímavé komentáře: pakobylka, gpx. ()

Mikecat

Jeden si chce užívať, druhá chce manželstvo, rodinu, dieťa,...do toho ešte kamarat s rovnakym slobodnym pristupom a pocetna rodinka s opacnym nazorom. Dohodnu sa, ked ostane tehotná a on nestihne prísť na vyšetrenie? Od komedie malo, jedine na zaver - R.Wiliams trocha okorenil. ()

fimler

Celý film se nesl v příjemném rodinno-romantickém duchu. Divím se, že jsem Dva v tom nikdy dřív neviděl a dokonce film ani neznal. Po herecké stránce mi tam připadali všichni úplně v pohodě, ale nejvíce se mi líbila Joan Cusack. Byl jsem rád, že Goldbluma vidím taky v nějakém jiném filmu než Jurský park a taky za Williamse (ten je moje srdcovka). Jak už tu jeden uživatel psal, tak ty fotky na konci filmu, když byli herci miminka hodně potěšili. Jediné co bych vytkl je konečná rodící scéna, kterou si mohli odpustit. Slabší 4 hvězdy. .)) ()

kachnacekk

Režie: Chris Columbus, Hudba: Hans Zimmer (můj oblíbenec) Film obsazený příjemnou ústřední dvojicí v podání Hugha Granta a Julianne Moore. Komedie u které se člověk nejen zasměje, ale i zamyslí. Nejvíc se mi líbila scéna, kdy se snaží dostat do nemocnice a posbírají po cestě polovinu města. A pak roztržitý gynekolog z ruska. Film příjemně ubíhá, nikde jsem nenalezla nějaké slabší nebo hluché místo.. ()

blackoutt

Strašná komedie... nejhorší role Hugha Granta, jakou jsem kdy viděla... Nejspíš jsou dva druhy humoru a tenhle já absolutně nechápu, protože mě v tom filmu nepřišlo vtipného nic a zasmála jsem se asi tak jednou.... ()

allegria

Mohl to být docela dobrý film, nebýt toho příšerného porodu - větší pitomost snad už nemohli vymyslet. Lituju dívky a ženy, které ještě nerodily, nejen za tento, ale všechny filmové porody a vzkazuju: Nenechte se vyděsit! Dva body dávám za ten zbytek, který ušel, a co se mi opravdu hodně líbilo, byla hláška: "Působíš jako protilátka na radost" :-) ()