Zábavný pořad, který byl vysílán před pár lety na České televizi. V každém díle účinkovali různé české osobnosti. Např: David Vávra, Tomáš Hanák, Jan Kraus a další. (duklak2)

lukax

Úžasný klenot… Ne vždycky funguje, ale na to, že jde o jediný náš pokus něco takového natáčet, je to v podstatě zázrak. Škoda, že si na další odvysílání budeme muset zase deset let počkat. ()

Anglie

První pokus o skečový pořad á la Monty Pythonův Létající cirkus se povedl. Škoda jen, že má málo dílů. To, co se stihlo natočit, je totiž super!!! ()

geklon

Klasika. Nedá se komentovat, jen glosovat. "Znáte sama na půdě?Jak tu obludu propíchne tím uschlým vánočním stromkem a zní vyteče ten hnus..." Nebo ".....A je to červená karta, Honzo,Honzo...beztrestně polemizovat se soudcem o klasické německé fylozofii skutečně nelze, doufejme že naši hoši zmobilizují svoje síly a přece ukážou Italům, co je to česká škola fotbalu..." Nutnost viděti a nahlas se smát. ()

Raevan

Tak.. dobré.. ale ta inspirace od Monty Pythonu chvilema zavani kopirovanim.. Na druhou stranu takovejhle věcí není nikdy hodně.. A něco docela stojí za to.. ()

JamesSi

Tuzemský Konzumní je seriál jasně inspirovaný Létajícím Cirkusem Monty Pythonů, ale zasazuje zbrusu nové skeče do českého prostředí. Máme tu tedy spoustu surealistických scének, které jsou často pro mě i lepší než některé části České Sody. Nejlepší skeče: Podprsenky pro Somálsko, Vězení, Svatý Václav. ()

Paity

Záležitost asi ne úplně stravitelná pro každého, ale to až tak nevadí. Důležitější je, že to byl nějaký první pokus o něco nového a to se cení. ()

Jan.S.Harold

Absolutně geniální záležitost, o mnoho koňských (nebo kočárkových?) délek lepší a kvalitnější než Česká soda, a přitom neprávem opomíjené! Srdcovka. :) ()

Muztag Ata

V porovnání s televizní "zábavní" tvorbou posledních let jasný nadprůměr. Zvláště u Václava Vydry by člověk zaplakal - jeho skok ze skeče "Tatínek alkoholik" z TK do n@váckých estrád přesně symbolizuje ty pověstné nebe a dudy. ()

SirErLeerdan

Neprávem zapomenutý klenot Českého necenzurovaného humoru! Za tohle by dostali pochvalu i od Monty Pythonů. Ne vždy se trefí do noty, ale drtivá většina skečů je prostě k popukání. A ta jména! Dneska už není možné něco takového natočit a tahle pumelice by měla být v České síni slávy a tlačena do povědomí tuzemského.  94% ()