Isté príslovie hovorí: "Boh nemôže byť všade, preto stvoril matky". Tvrdý losangeleský policajt Joe Bomowski (Sylvester Stallone) veľmi rýchlo pochopí jeho plný význam. Jeho matka Tutti (Estelle Gettyová) sa totiž jedného dňa rozhodne syna navštíviť a trochu mu prevetrať život. Joe moc dobre vedel, prečo päť rokov vytrvalo odmietal jej návštevu. Už keď energická stará dáma vystupuje z lietadla, zabáva všetkých okolo seba historkami zo synovho detstva. A to zďaleka nie je posledná hanba, cez ktorú sa musí Joe preniesť, kým dorazia k nemu domov. Lepšie to nie je ani v jeho byte. Matka sa okamžite pustí do upratovania a teraz keď synovi s riadmi dôkladne vydrhne a odmastí aj služobnú pištoľ, dôjde mu trpezlivosť... (TV Markíza)

J.Trinity

Další z řady těch přiblblých Slyových kousků, kde si hraje na drsňáka, a když ho navštíví jeho maminka, tak je z toho hotovej. Hlavně ta scéna, kde je v XXL plenách poslala tenhle film k ledu. ()

70s80s90s

Stallone prehlasil o tomto filme, ze je jeho najhorsi..ja si myslim opak..pre mna je jeden z jeho najlepsich.. Film je na urovni Arnoldovho Policajta zo skolky a pre tu dobu velmi mile a oddychove pozeranie s akcnou hviezdou. Par hviezd za Reitmana a Silvestriho. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Aaah, máte krásný účes a taky úsměv... Vidíš, Joe, kdybys nosil rovnátka, měl bys taky takový krásný úsměv jako Gwen." Sylvester Stallone v plínkách!!! Příběh postavený na tom, jak ho milující mamka neustále ztrapňuje. "Mami, já se nechci zavrtat!" Scéna, v níž si kvůli neshodám s matkou vymění místo sebevrah se Stallonem, jenž ho má zachránit. - Nejvíc tady. Jinak komedie, při které se člověk skoro nepobaví. - 30%. ()

Rajec

Oddychova komedie, na kterou se rada podívám znova. Určitě to není kandidát do klubu Poklady světové kinematografie, ale já se pobavila. ()