New York, konec šedesátých let. Protiválečné nálady a deziluze. Skupina mladých lidí připravuje bombový atentát na kancelářskou budovu firmy, která nelegálně dodává zvířecí klece na týrání lidí do Jižní Ameriky. Skupina však má mezi sebou špióna z FBI...
Sylvester Stallone hraje radikálně orientovaného studenta Jerryho Savaga. Zamiluje se do krásné Laurie, která je přesným opakem toho, oč se snaží mladí radikálové. Jerry se musí rozhodnout mezi svou láskou a oddaností vůči skupině. Uvědomí si však, že protiválečné hnutí může ublížit všem. (oficiálny text distribútora)

Dragoni

☮ ☮ ☮ První Stalloneho (skutečný) film, díky kterému se začal více zajímat o herectví a prosazovat se dál ve filmu. No Place to Hide / Rebel je film, který rozjel Sly-ho kariéru, měl děj, nepřinesl nic nového ani extra, ale zároveň nenudil a bylo tam hodně hipíků a historických záběrů, . . . "PEACE" ☮ ☮ ☮ 45 % ()

Paldiny

Nezvládnutý projekt na tému Vietnam a jeho následky. Film zobrazuje podivnú skupinku ľudí akých teroristické myšlienky majú vyjadriť politický nesúhlas. Vďačný námet 70tych rokov zhadzuje roztrasená kamera častokrát zaberajúca len spodnú časť tváre a nevhodne použité dokumentárne zábery. Mizivé herecké výkony na čele s mladým Slyom už len zvyšujú nechuť pokračovať v sledovaní. Poslednú kvapku nasadí príhoda jednej obludy, ktorá si do fľašky odložila mŕtvy plod vlastného dieťaťa. Aj príšernosti sa musia vedieť natočiť, tu to nevyšlo. ()

Stíba

Námět by vybízel k zajímavému zpracování ale jak už napovídá režisérova filmografie, která čitá celkem tři filmy, nepatří asi k těm nejtalentovanějším. Na filmu je tak asi zajímavé maximálně to, že se jedná o úplně první Stalloneho film, v průběhu totiž nedokáže ničím zaujmout a tempo se po celoju dobu nijak nepohybuje, spíše tak po celou dobu zkomírá a ač se to někomu může zdát nemožné, i 80 minut se mi zdálo jako docela dost. ()

SOLOM.

Ty Stalloneho začátky byli vážně hrozné, až čumím, že se dokázal stát megastar. Nejde ani tak o jeho výkon, protože i přes tu bídu patřil k tomu lepšímu, co nám tu bylo nabídnuto, ale hlavně kvalita těch filmů, v nichž se na počátku své kariéry objevil, byla vážně katastrofální. Tady se většinu času jen kecá o Vietnamu, připravuje se bombový útok ala bláhoví ochránci lidských práv a svobod – přitom většina dialogů byla rovněž hrozná, nudné pasáže se snažili zaplnit ještě nudnějšími chlápky z FBI a až samotný závěr nám nabídl jakžtakž snesitelnou podívanou. Navíc ten český dabing – to bylo něco otřesného… ()

T2

Po všetkých stránkach dosť nevydarený film ako nejaká biografia to absolútne nefunkčné, príbeh na celej ploche takmer ničím nezaujme, našťastie že film nemá prehnanú dĺžku, najhoršie na tom ale je kamera, tá tu je doslova úplne od veci, dosť často sníma tak staticky že podávané obrázky sú horšie než nasnímané z akéhokoľvek domáce videa. Celkovo sa ani o kvalite filmu nedá hovoriť. /25%/ ()