Vydajte sa na neuveriteľnú cestu s malým mravcom, ktorý hľadá odvážnych bojovníkov, aby mu pomohli ochrániť jeho domov pred zlými kobylkami. Keď namiesto toho narazí na bzučiaci súbor cirkusových chrobákov, jediná nádej na víťazstvo spočíva v priateľstve a v úžasnej sile fantázie. (Disney+)

Micoldee

Já myslím, že je to skrz malé vtipné detaily krásně propracované. Líbí se mi městečko z plechovek a krabic od cereálií, kde si komár v baru objednává Bloody Mary a brouci pijí panáky Biolitu. Myslím, že se pobaví nejen dětské publikum :) Já například tuhle pohádku viděla už jako malá a až teď si všímám toho vtipného zpracování. ()

adamix

Z prostredia hmyzu najlepší animák, okrem toho od géniov z Pixaru. Víťazí hláška, kde samčia lienka hovorí otravnej muche: ,,Súdiac podľa tvojho dychu odhadujem, že si lietal celý deň okolo lajna!" ()

Mrs.SMEGhead

Pěkná grafika a dějová šablona hloupého Honzy mě parádně zabavila. Proběhlo i pár vtipnejch hlášek, což jen přidává k dobru. Když mám porovnávát animáky s animákama, které už jsem viděla a já animáky moc ráda, tak si tento 4* zaslouží. ()

Gig

Pěkné, moc pěkné... ale neměl jsem vidět dřív mravence Z. Ten je pro dospělé navíc s chytrostí Woody Allena. Proto musím dát o hvězdičku míň. ()

blazma

Každý asi máme film, který když vidíte uvědomíte si nějakou část kdy jste jí sledovali. Přesně tohle mám když vidím Život brouka. Film který jsem sledoval jako malý škvrně a hltal jsem každou minutu. před 10 lety by jsem mu dal všechny hvězdy. Dneska, při změně chutí, je to už spíš průměr, nic to ale nemění že to bude srdcovka. ()

W.Goldfinch

Hned v začátcích jede Pixar podle svojí šablony o jedinci, který nezapadá a musí najít svoje místo ve světě. Ničím výjimečný příběh a z dnešního pohledu už opravdu nehezkou animaci naštěstí zachraňují vtipné gagy a sympatičtí hrdinové. Kdybych neměl takovou averzi k hmyzu asi bych hodnotil o něco líp. ()

collinduff

Keď som bol menší, videl som tento film asi 15 krát na VHS a zakaždým ma bavil. A keď som to videl u tety na DVD, to bola paráda. Z obdivu k Pixaru a z príjemnej nostalgie 5*. ()