Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář... (oficiálny text distribútora)

wopi

Provařené téma, zpracování také nenadchne... K tomu dopředu odhadnutelné momenty - studentka pracuje s jakýmsi plamenometem (odborníci prominou), mimáci milují chlad (jako ti ve Vlčí boudě)... slaboučké, hloupočké... Malá ukázka - MIMAČKA: Potřebovaly jsme planetu s dostatečnou zásobou mužské DNA ... STUDENT: Ale proč my? Proč naše škola? MIMAČKA: Tuhle školu jsme našly na internetu. ()

Cechyno4 odpad!

To jsem zase viděl po dlouhé době pořádnou pitomost. Hrůza a děs. Ne ve filmu, ale to že vůbec tento film spatřil světlo světa. ()

Horácius

Nic jsem nečekal a přeci něco dostal. Kim Poirier je k sežrání a celkově to není zase tak špatné, jak se zde uvádí. Sice obehrané téma, není však důvod film potápět, když i jiné podobné mají alespoň 3 hvězdičky a ani mě tak nebavily. ()

Rathe

Horor?? Kdy? Nevšimnul jsem si. Spíše je to podprůměrná teen komedie, kde jsou sexy blondýnky ze země x a místo pupíku mají výstup.. ehm.. čeho? Chapadel. Jo, tak tohle moc nezapůsobilo. A ptáte se za co tedy 2 hvězdičky? No i když jsem ten konec tak nějak předvídal, tak bych ho i tak do tohoto filmu nepředvídal a on tam byl. ()