Príbehy včelích medvedíkov

• Československo Příběhy včelích medvídků (viac)

Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj. (Karlos80)

Dubron

Můj nejméně oblíbený večerníček z dětství. Jejich psycho-vykulené oči mi nedávaly spát, stejně tak jako jejich demence (rozumněj nízké IQ). Jediné, na co si sem tam vzpomenu, je Kvapníkova písnička. ()

Jolee

Rozpustilý zvídavý Brumda a trošku přitroublejší jedlík Čmelda jsou pohádkové postavy mého dětství. Příběhy včelích medvídků jsou naprosto pohodovým večerníčkovým seriálem. Nikde nikdo nelítá jak blázen, nekřičí na sebe a nemlátí do sebe. A jako bonus - písničky těchto čmeláčích kluků se prostě nedají zapomenout! ()

Jaxx84

Intergenerační, poučný, roztomilý, dojemný a ke všemu se senzačními písničkami, které si dodnes s třemi křížky na zádech pouštím s přáteli při popíjení fermentovaných rostlinných destilátů =D 9/10. ()

Veronica27

Tak tuhle přímo miluji, včelí medvídci ...a slavný pučmelound.Přátelé chvátám, chvátám ...nemám chvíli klid...já tam já tam ...dávno už měl být...né né né ...:) ()

Marecko

"Bílá, bílá, bílá, bílá komu by se nelíbila, bílá vrána, bílá noc, bíle není nikdy moc"...tak tohle mě nikdy nezevšední....Pučmeloun forever ()

topi80

Skvěle namluveno, skvělá animace, kouzelné postavy, výborně vystavěné příběhy a parádní hudba. Může to být hodnoceno jinak? ()

ondey

Nemá chybu! Dodnes si sedám před sedmou před televizi, když zazní ona známá znělka. Úžasný vtip, úžasné písničky, úžasný Pepa Dvořák a nejúžasnější záporák všech dob - Pučmeloud!!! :P ()