Príbehy včelích medvedíkov

• Československo Příběhy včelích medvídků (viac)

Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj. (Karlos80)

Praxis

Pro mě jedny z nejlepších večerníčků s neuvěřitelnými hláškami, skvělými postavičkami a hlavně - nádhernými písničkami:-) Ne nenenesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím, prominte vážení...mám veliké zpoždění... ()

Džejkop

Rozhodně jeden z nejpovedenějších českých večerníčků. Loutkám, nechybí styl a fazóna. Především Pučmeloudovi. Procítěné vyprávění v podání Josefa Dvořáka, Aťky Janouškové a Pavla Zedníčka. Nezapomenutelné Svěrákovy písničky s pěknými slovními hříčkami. Ne ne ne nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím..Ústřední melodie a její text zde: Tam kde v noci jasně svítí světlušky, tam kde za srdce tě berou berušky. Tam kde vesele si žijou čmeláci, tam kde brouk si z brouka dělá legraci. Tam nás dneska večer možná čekají, pojďte po špičkách a potají. ()

Damiel

100 % - Pučmeloud je vedle Trautenberka nejlepší záporák v dějnách českých Večerníčků :-) "Samý sádlo, zase sádlo, to je ale divná rodina. Všude samý sádlo. Sádlo..." ()

džanik

Váhám mezi 70-80%. Jako dítě jsem tenhle večerníček nijak zvlášť nemusel a jeho písničky do dospělého věku prakticky neznal. Asi i proto, že jsem ze Slezska a ta česká čeština mi stále neleze přes uši (stejně jako většině českých Čechů naše krácená moravština :-) Ovšem Dvořák je zde skvělý, to nelze upřít! ()

Anglie

Zpívánky jsou vynikající, Dvořák taktéž - celkově jeden z nejlepších večerníčků, jaké kdy byly stvořeny. Bez výtek. ()

Fleinka

Má nejoblíbenější večerníčková pohádka. S nostalgií na včelí medvídky koukám i dnes. Úžasná loutková práce, s dobrodružstvím a písničkami. Kéž by se i dnes natáčeli takové vydařené pohádky. :-) ()

C0r0ner

Nemůžu tomu vytknout vůbec nic. Kromě toho, že se mi to prostě nelíbilo. Nevím, jestli to je mojí malou fascinací hmyzem, nesedící animací, nebo něčím jiným. I přes "nízké" hodnocení ale vidím včelí medvídky jako podařený večerníček, který i po více než třiceti letech děti baví a je oblíbený. 70% ()

wendelin9

Jeden z nejlepších večerníčků co znám!... Příběhy Čmeldy a Brumdy doprovázené nezapomenutelnými písněmi jsou zkrátka jedinečné a já se k nim stále ráda vracím :P ()

Decker

Jeden z nejlepsich vecernicku jake se na obrazovkach objevili. Opet na tom ma lvi podil namluveni Josefa Dvoraka, ktery vdechl postavickam tu uzasnou nevinnost a srandovni projev. ()

Lachtaan

Kontrast mezi legendární znělkou a slavným Pučmeloudem ve mě vždycky mísil pocity radosti a absolutního strachu při sledování tohoto Večerníčku. Ta animace mi trochu děsivá přijde vlastně i dneska. Ale jako skoro 20letého mě spíš fascinuje, jen před těmi patnácti roky tomu bylo trochu jinak. ()

M-arta

Hlášková a písničková loutkárna. A legrační muzika. Na druhou stranu - to neustálé chaotické komíhání tykadýlek mě fakt lehce znervózňuje... ()