Legendární seriál o městském chlapci Pavlovi, lesníku Horynovi, psu Halušce a jejich společných dobrodružstvích. (oficiálny text distribútora)

Epikuro

Špatné řemeslo ničím nenahradíš. Zde ani nebylo čím. Pro mou měkosrdcatost jedna hvězda za hlášku: "Jelene, jelene, zachraň zelené údolí", ale jinak je to typický ODPAD! ()

huspenina33

Už jako dítě jsem si z toho dělal blázny a nějak mě to nevzalo. A jak mě ten zrzavej Pavlík sral si nedovedete představit. Horyna taky nic moc. ()

DavidAAAA

Kdybych měl dát hodnocení podle vzpomínek, jasnejch pět. jenže jsem to viděl opět nedávno a spadla mi čelist, jak moc strašné to je. Takže kompromis mezi pět a mínus jedna. A samozřejmě, naprosto nezapomenutelná písnička :-) ()

Stefi_836

Uznávám, že je to dost debilně naivní dětinsky zahraný seriál a punc tomu dodávají debilně naivně zahrané role "ostravskych hercu" dnes možná už i vhodný na odpad.......ale musíte uznat, že pro naivní Husákovy děti to bylo dost nádherné pokoukáníčko s vyzdvihnutím dobrodružství a vztahu k přírodě, které vycházelo z naprostého reálu a platí to do dnes. Hnusná nebudu, takže objektivně? :Účel splnil na pět hvězd. ()