Mike Dooley (J. Belushi) je policajt, ktorého by nechcel mať na krku žiadny zločinec. Samotár, ktorý zvysoka kašle na smernice. Jeho jediným záujmom je dostať drogového priekupníka Lydmana za mreže a tomu podriaďuje všetko. Ani tak významný zločinec sa však pred Dooleym nemôže cítiť v bezpečí. Lenže potom, ako Lydmanov plán na odstavenie Dooleyho zlyhá, všetko sa zmení. K Dooleymu pribudol parťák, ktorý nevie hovoriť, niekedy mu neuveriteľne tečú sliny a naviac býva aj tvrdohlavý. Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale Dooleymu sa to akosi nezdá. Vlčiak K9 sa v skutočnosti volá Jerry Lee a Dooley zistil, že bude pracovať iba vtedy, keď sa mu bude chcieť. Nakoniec si tí dvaja možno predsa len porozumejú... (TV Markíza)

kajda.l

Vrrrr...další z řady osmdesátkových pecek, jejichž opakované projekce mě nikdy neomrzí. No, a Jerry Lee je můj neojoblíbenější zablešenej čokl filmového plátna:)) ()

veru_needy

Jako malá jsem tomuhle filmu naprosto propadla a ještě se mě to nepustilo, a asi ani nepustí. Tento film se před takovou milovnicí psů jakou jsem jako malá bývala prostě schovat nemůže. Hlavně když jde o německého ovčáka, který byl a pořád je mou vysněnou rasou. Jsem hrozně ráda, že byl tento film vůbec natočený a že hlavní roli dostal i skvělý, věčně sarkastický a zábavný James "Jim" Belushi a můj milovaný Jerry-Lee. - "The woman is mine." ()

Tommassi3

"Podle toho, jak dodržujete předpisy, předpokládám, že zatykač mít nebudete.." - "To pes !! Sežral ho !! Počkejte si u ocasu !!" ;) ()

svik

Naprosto obyčejný film kdyby nebyl do role obsazenej pes tak by to stálo úplně za prd(když si třeba představíte místo parťáka psa nějákýho tlusťocha se sendvišem) ()

corpsy

Populárny námet ( ktorý v mojich očiach tak neskutočne strápnil KOMISÁR REX ), hodný svojho hodnotenia. Akčné, plné nápadov a vtipu. ()

Orlau32

Malinko, ale dosecla malinko, mě film zklamal. Představovala jsem si, že tam bude více zážitků s tím pejskem. James BELUSHI najde ten správný vztah k tomu psímu kamarádovi až téměř ke konci filmu. Je to obyčejná detektivka (něco jako "REX"), jenže zde to není až tak vtipné a James BELUSHI zde příliš nepravděpodobně exceluje se svým auťákem. Jsou zde momenty, kterým nemůžete věřit ani náhodou. ()

italka63

Já vím, že je to mírně stupidní:-) ale-čím víckrát ten film vidím, tím lépe relaxuju a vzpomínám na svého huňáče. Jestli krom jiného nějaký jiný film dokázal lépe zachytit porozumění a humor mezi člověkem a psem, a ještě takhle ušatým a ukecaným, nemůžu si prostě vzpomenout. To, že pes ve skutečnosti posléze zahynul při výkonu své policejní práce, je o to smutnější. ()

type_B

Tento film jsem vždy považoval za lepší průměr. Vtipy jsou v něm rozhodně vtipnější než v Komisaři Rexovi. Některé scény jsou prima. V celku ne zas tak úchvatné béčko. ()