Slečna na stráženie

(TV film)
  • Česko Au Pair aneb Slečna na hlídání (viac)

Jenny (Heidi Lenhartová) práve skončila vysokoškolské štúdium a svoj život má presne nalinkovaný. So snúbencom Charliem (Michael Woolson) si popri štúdiu zarábali, šetria na dom a čoskoro ich čaká aj svadba. Lenže Charlie dostal za promóciu od rodičov trojmesačný výlet do Európy a firma, kde Jenny pracuje, skrachuje. Jenny rýchlo hľadá možnosť zárobku, a tak ponuku, ktorú dostane od riaditeľa CCI, bez váhania prijme. Veď má okamžite odcestovať služobne ho Paríža, a tam sa môže stretnúť s Charliem. Až vo Francúzsku Jenny zistí, aká práca ju vlastne čaká – má sa starať o nezbedné potomstvo pána riaditeľa (Gregory Harrison)... (TV JOJ)

divak84 odpad!

zrovna tento paskvil musím poslouchat a jenom podle audiostránky zjištuji že se jedná o sra*ku nejcukrovějšího kalibru... ()

mosnak odpad!

Úplně mi naskočila husí kůže na jak velkou trapárnu se to vlastně dívám :-D Je neděle v bedně nic nedávaj a člověk si pustí jako "kulisu" na TV Prima tento film. Hnus za 0% ()

suzanne1997

Tak co k tomuto filmu napsat? Já nevím, byl takový lehce nadprůměrný, nic moc jsem od něj neočekávala, viděla jsem jej až po třetím dílu, který dávali v televizi, jednoduchý děj, který lze jednoduše odhadnout, tak to bylo asi první místo, které se mi až tak nelíbilo. Potom asi ten okamžik, kdy se ta snoubenka jejich otce snaží vyšachovat chůvu. Jako plus bych dala děj, který, i když, nebyl nejlepší. Tenhle film bych doporučila těm, kteří od něj nic nečekají, jen chtějí zahnat dlouhou chvíli. ()

laserr

Rodinná romantická americká komedie-to mluví téměř za vše. Ze začátku docela zábavné, ovšem ten konec! To by člověk blil... ()

Amper01

A víte co? No a co, že je to vlastně mix pohádek a že je to předvídatelné a možná až detinské. Když to srovnám s dnešní žumpa produkcí, kdy člověk musí čekat i půl roku, než může zajít na něco do kina, tak je to balada na duši. ()

MickeyStuma

Rodinná téměř pohádková romance o tom, jak mladá Jenny ke štěstí přišla. Čerstvá absolventka se omylem stane chůvou dvou rozmazlených dětí boháče. Její klid a nerozvážnost bych tedy chtěl mít. Nic ji nerozhází, nervy pevně na uzdě a pořád usměvavá. No jo, prostě Amerika. Slaďounký filmík na odpočinutí a vůbec relaxaci bohatě postačí se všemi akreditacemi jaké má. Jednoduchost, jemnost, úsměvnost. ()

gazogazo

Takový ten odpolední film , kdybych zehlil tak bych u toho zehlil. Jako je to zbytečnost ale alespoň to neurazí. ,nechapu jak to že tohle tady zas všichni hlášek a spoustu stejnejch hoven má třeba o 20% víc, s klidem. Tak tomu dám o 20 víc než si zaslouží abych trochu narovnal svět ()

Aditu

Klasická hollywoodská slátanina ala Popelka. Už podle jména musí být každému jasné, o co půjde a jak to skončí. Nenápaditý a okoukaný humor, založený na klišé "my jsme bohaté rozmazlené dětičky, co nesnáší jakoukoliv chůvu, děláme všem naschvály" zaručen. ()

Colour

Tak a máme ďalší z radov filmov, v ktorých hnusné decká robia zle, máte ich plné zuby a chuť zabiť, a potom sa spriatelia s novou vychovávateľkou a stanú sa zlatučkými stvoreniami. K tomu odporná budúca macocha s piskľavým hláskom, vykrádačka Pretty woman (škaredé káčatko sa zmení na krásavicu) a je to klasické klišé. Ľahko čitateľný dej i koniec by mohol spasiť jedine humor a aj ten tu chýba. Všetko sa snaží byať nasilu vtipné a nie je. 40% ()

haWranka

Film ideální pro desetiletý holčičky, který ještě sní o tom, že si vezmou krásného, hodného a chytrého milionáře. Pro všechny ostatní je to naprostá ztráta času. ()

Jonatána

Taková lehká blbost na nedělní odpoledne. Naprosto jasné, jak to bude. Chytrá, hodná, skvělá au pair, kterou se rozmazlení fracci snaží vyšachovat (jako všechny před ní), ale nakonec si je získá a budou ji milovat, movitý tatíček, co na děti nemá čas, ale miluje je, má otravnou snoubenku, která chce děcka poslat do bažin a postupně se zamiluje do té hodné au pait, ze které se vyklube hezule. Pochopitelně nesmí chybět nějaký ten hodný zamstnane, tentokrát řidič, který chůvě drží palce, dětičkám taky, chce je skamarádit a pomůže všemu k dobrému konci. No. Děcka mi přišla otravná a nehezká, i když děti mám ráda. Ale k nedělnímu žehlení asi v klidu. ()