Navajo Joe

• Česko Navajo Joe (viac)

Prežil útok, ktorý sa skončil krvavým masakrom a teraz sa chce pomstiť mužom, ktorí pritom zabili jeho ženu. (oficiálny text distribútora)

Goldbeater

Fenomenální hudba Ennia Morriconeho (v titulcích je uveden jako Leo Nichols) vytahuje tento film z šedého průměru, jde totiž jinak o neobratně napsaný a nepříliš pamětihodný spaghetti western s mladým Burtem Reynoldsem, který se netajil tím, že výroba tohoto snímku a spolupráce s režisérem Sergiem Corbuccim byly nejhorším profesním zážitkem jeho kariéry. ()

MickeyStuma

Italo Spaghetti o pomstě indiána v překvapujícím podání Burta Reynoldse. Není to však klasický indián. Je oblečen jako Mexičan, ale svoji indiánskou krev nijak neskrývá. Vše, co je typické pro Spaghetti tu je. Výborná Morriconeho hudba, která tak uchvátila Tarantina, dlouhé scény a záběry, rychlé přibližovačky na drsné pohledy. Jen té brutality, tolik typické pro tento žánr, se tu nedočkáme. Nijak, mi to ale nevadí. Alespoň nevzniká dojem, že se jedná o stále jedno a to samé. Jinak se tu ničím nevymezuje a rozhodně nezaostává za ostatními snímky. Nikdy bych neřekl, že by si Reynolds střihl takovou roli. Ale dokázal to a nijak nezklamal. ()

Rathalos

Klasicky stary dobry western,kde mlady indian v podani Burta Reynoldsa berie spravedlnost do vlastnych ruk a vykonava pomstu za smrt svojej zeny,film sprevadza vyborny hudobny doprovod,pribeh je jednoduchy,ale zaujme a moje oci este zaujala herecka Nicoletta Machiavelli,ktora ma oslnila svojou krasou...:-) ()

bearmeedek

Spousta scén, které postrádají logiku, natočeno hodně naivním způsobem, hlubším pohledem na jakoukoliv postavu se nikdo nezabýval. A i když se musí brát v úvahu rok výroby, stejně v té době vznikaly kvalitnější westerny. A stejně tomu musím dát slušné hodnocení, protože s přístupem s nadhledem se tu "westernuje" dobře a jako jednohubka to zabaví. A sračky přece jenom vypadají jinak. ()

Teg

Všechno co můžete od průměrného spagetti westernu čekat jsou nádherné exteriéry a dobrá hudba. Nejinak je tomu i v tomto případě. Ennio Morricone se předvádí, kamera není špatná. Ale příběh se odvíjí jaksi kýčovitě a očekávaně, takže film nakonec dělá zajímavým jen ta hudba, příroda a slušná kamera. ()