Volné pokračování hororu Vrata do podsvětí (The Gate) z roku 1987. Terry, kamarád Glena z prvního dílu, pronásledován vzpomínkami na hrůzné zážitky při otevření Brány do pekla a vypuštění prastarého démona, se rozhodne démony znovu vyvolat a spoutat jejich sílu. Při obřadu je vyrušen třemi svými přáteli Johnem, Moem a Liz. Terrymu přesvědčenému o vyvedeném obřadu se začnou plnit všechna jeho tajná přání, ale nic není zadarmo. Brzy se vše otáčí proti němu a pozdě zjišťuje, že ho i jeho přátele už démoni ovládají. Poradí si Terry s prastarými démony a uzavře konečně Bránu do temného světa? (balba)

POciSEM

Teda nechapu co se vam vsem na tomhle horurku nelibilo protoze to byl ulet. Pribeh sice neni nic extra ale porad je lepsi nez ty vycpely srajdy co se toci dneska. K tomu bombasticky oldschool triky a par vydarenych vtipku dela z tohodle snimku nostalgickou jizdu ()

rsimonyi

U nás uvedeno na VHS pod názvem Brána II. Volné pokračování hororu Vrata do podsvětí (GATE z roku 1997). Terry si i nadále zahrává se starými démony, kteří plní jeho přání, ale samozřejmě jen dočasně. Terry se postupně sám stává obětí starých démonů. O dost slabší než první díl. ()

drankeryth

Ohhh, druhe pokracovanie tohoto filmu bolo podla mna slabsie ako jednotka. Moc sa tam toho nedialo, az po vyse hodiny uplynutia filmu sa dvaja kamosi na zivot a na smrt premenili na demonov z inej dimenzie. Dej filmu nie je bohvieco a vo filme len hra jeden maly demonik oproti jednotke kde ich bolo neurekom. Vo filme tiez hra ta ista postava menom Terry, ktory je uz o nieco starsi a hra ho ten isty herec. Trikovo a maskami bol najlepsie urobeny Terry, ktory sa tiez premenil na demona. Koniec filmu nas zavedie na Terryho pohreb. Ale co sa nestane? Terry vyskoci z truhly a je zivy a zdravy. Za okamih po nom vyskocia z tej istej truhly aj ty dvaja kamosi. Ako je to mozne? Nepochopil som to, kde sa tam mohli nabrat, Hmmm..... ()

Gamekeeper77

Tenkrát v patnácti jsem na tom docela ujížděl, tak jsem si to dneska ze zvědavosti zase pustil, abych to vyhateoval, ale kupodivu se tak nestane. K mýmu překvapení mě Brána (po)bavila stejně dobře jako kdysi. 72%. ()

honzic

Trochu jiné, ale stále dětský scifi horor a trochu pohádka. Skoro se mi ta novější verze líbila více. Efekty stále podobné odpovídající době a příběh o něco lepší. Hodnocení: 60 % ()

wray

Typ filmu presne ako jednotka - detsky horror v style 80tych rokov so vsetkym co k tomu patri (a kedze je hlavny detsky hrdina o cosi starsi, tak pridali uz aj trochu romatiky). Pozeral som to pred dvoma tyzdnami a viem ze mi to prilis nevadilo ale dnes si uz ani nepamatam o com to presne bolo :) Pre takych co maju tieto Becka radi sa oplati vidiet, "normalni" divaci nech sa tomu radsej vyhnu. ()

kyrysar

Oproti prvnímu dílu to nebyla taková sranda, ale prostě dvojka s troškou nudy a ničeho nového.... ale kouknout se na to člověk prostě musí :) ()

jericho001

Ale nakonec proč ne.Scény kdy se všechno změní v hovno docela ujdou,masky jsou taky fajn a hudba je taky dobrá.Takže jsem nebyl ani moc zklamanej,takovej průměrnej horor na pozdní odpoledne. ()