Teenageři v Los Angeles mají jasný pohled na svět kolem sebe. Problémy neexistují a když, tak jejich řešení je jednoduché. Rodiče ti nerozumí? Důležitější je, že máš silnou motorku a rande s pěknou kočkou. Život je nekonečná párty. Sex, halucinogeny, znásilnění, vražda i únos... (oficiálny text distribútora)

Mire

Ak existuje v literatúre antidráma, tak prečo by niečo také nemohlo existovať aj v kinematografii? Tu recenzovaný snímok by som prirovnal presne k niečomu takému. Debilné a nelogické scény, doslova skurvená nuda (trefne vystihnutý názov :D ) a sem-tam vykuknú aj lepšie momenty. Celkovo tomuto filmu veľmi nechápem. Celkom som sa na to tešil keď som si to zháňal, lebo filmy pre teenagerov a s touto tématikou mám veľmi rád, ale bohužiaľ viac ako dva hviezdičky dať nemôžem. ()

Pitryx odpad!

Název filmu přesně odpovídá mým pocitům při jeho sledování. Neřadím do SF kategorie, protože halušky z drogového svinstva za SF nepovažuji.290720107353/6817 ()

henrycruel

Hrozně stupidní a depresivní film plný puberťáků, který mě neskutečně vytáčeli. Připadal jsem si jak kdybych si vzal LSD a zažíval ten nejhorší trip jaký může být! Jedinou pozitivní věcí byla moje oblíbená a pokaždé krásná herečka Heather Graham, ale mám ji radši v jiných filmech. Ještě že ta kravina byla tak krátká, jinak bych už rozbil televizi. ()

Scenixia

Spoustu věcí bychom tomuto snímku mohli vytknout (jako několik nesmyslných a nevysvětlených pasáží), ale pozitiva převládají v obrovské míře. Možná jde jen o to pochopit podstatu filmu, kterou nám nese celý příběh. To co vidíme my diváci - vidí herec doopravdy, nebo má halucinace? Mě se líbil námět, herci, hudba, kamera a celková ujetost tohoto filmu. Několik známých tváří v rolích, kde bychom je nečekali... Halušky byly super a jednoduše doporučuji se na to podívat! ()

cashplouch

Nenazval bych to postmodernou, ale spíše splácaninou. Celkem ulítlou splácaninou, která se točí okolo sexu a drog. Je to Arakiho nevázané pojetí teenagerských seriálů. Pár momentů je zajímavých po režijní stránce. Hojný výskyt generace mladých herců (někteří jsou legrační). A souhlasím: skvělý hudební doprovod, to se jen tak nevidí. Tedy neslyší. ()

drozd

Dost šílené a kontroverzní. Těžko se chápe, co tím chtěl Araki říct. Nicméně podtitulek Beverly Hills 90210 na tripu je trefný. ()

pajuscherry

Musím říct, že název filmu je opravdu výstižný, celý film byl nudný, nezáživný a pomotaný, čekala jsem víc jen díky známým hercům ( Shannen Doherty, Ryan Phillippe, Heather Graham, Denise Richards a Rose McGowan), bohužel nic zajímavého se neodehrálo. ()

Ag.Sournamek

chcete vidieť všetky sexidoly, seriálové hviezdy a hviezdičky, minicelebritky amerického televízneho neba a začínajúce stars dávať si do nosa v jednej pekne dekadentnej jazde? musíte byť blázni, ak nie! ()

Miroslav.Zac

Nomen omen. Jestli v tom byla nějaká skrytá symbolika, mi bylo totálně ukradené, protože ten film ji neuměl podat tak, aby to pobral i někdo jiný, než kryptoanalytik. ()

KcarlosK odpad!

Tak tohle je tutově ta největší sračka, co jsem kdy viděl. Opět jsem proklínal svou úchylku, dokoukat vše do konce. Vyteplená slátanina s hromadou hvězd a hvězdiček. Název má být Zkurvená lobotomie. A to se ještě držím zpátky. ()

mrtvejbrouk

Není to úplně špatný film, nehraje si na hollywoodský trhák. Ukazuje nám jak se mladí baví i nudí. A jsem docela rád, že jsem své dosívání strávil v Praze a ne v L.A. Nebojte se na ten film podívat. ()