Otec George má problémy so svojou fabrikou na výrobu osviežovačov vzduchu, jeho dcéra sa zamiluje do krásneho Taylora a pes Beethoven sa v parku zoznámi s Missy - tá je obeťou rozvodu jej pána Brilla s jeho manželkou Reginou. O desať týždňov sa už Missy stará o štyri šteniatka. Tým však hrozí nebezpečie - zo strany Reginy. Objaví ich Ted a jeho sestrička Emily, ktorí ich schovajú lenže Regina uväzní Missy v chate pri jazere a jej šteniatka unesie. (TV Markíza)

Slavusko

Dolly Parton & James Ingram - The Day I Fall In Love... Nadherna skladba z filmu, odporucam stiahnut : ) Filmik je podpriemerny, zdaleka nema na jednotku, co sa aj dalo cakat... A povedali by ste, ze "tatinek George" je v skutocnosti rocnik narodenia 1935? : ) ()

TheFilmThief

Sérii Beethovena nemůžu hodnotit objektivně, protože na filmech o chlupáči, pojmenovaném po hluchém a hudebním géniovi, jsem tak trochu vyrostla. S děckama jsme na to koukali dokola a dokola. Jedná se klasický rodinný film s chytrými zvířaty a blbými lidmi. ()

Gechitka

Nechápu, proč mají tyto filmy tak nízké hodnocení. Byla to moje dětská léta a tyto filmy jsem úplně zbožňovala a ráda na ně koukám i dnes a furt se mi líbí jako tehdy. Jako malá jsem obdivovala ten americkej způsob života, kde mají nádhernej barák a zažívají stejné pocity a problémy jako naše rodina, když jsem si taky tajně pořídila pejska. Ten barák měli ale úžasnej. Barák jsem obdivovala např. i ve filmu Sám doma, který je taky z devadesátek. Ty starší rodinné komedie maji svoje kouzlo (např. 101 Dalmatinů, Hlava rodiny aj.), co dnešní filmy zkrátka nemají a nikdy mít nebudou. Beethoven skloubuje problémy jedné běžné rodiny s humorem při běžném kažododenním životě a ukazuje, jak zábavný život s rodinou je. A v tom to je, filmy by měly bavit a odreagoat od problémů a to přesně tento film splňuje. Kéž by bylo více takových filmů. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin

19.05.2021

Ve věku 86 let zemřel včera v americkém Connecticutu herec Charles Grodin. Mnozí diváci si ho jistě vybaví hlavně jako otce rodiny Newtonových z komedií o sympatickém bernardýnovi Beethoven a… (viac)