James Shannon (Peter Ustinov), starý otec Jimmieho Shannona (Chris O'Donnell), bol čudák - a nestálosť jeho vnuka mu vždy liezla hore krkom. Keď zomrel, zanechal Jimmiemu ten najzvláštnejší závet, o akom ste kedy počuli... Jimmie totiž zdedí 100 miliónov dolárov – ale len ak sa ožení a zostane ženatý najmenej desať rokov, pričom počas prvých piatich rokov má splodiť potomka! Svadbu musí stihnúť do svojich 30. narodenín, čo je už... Zajtra! Zhodou okolností však Jimmieho po troch rokoch známosti opustila láska jeho života Anne Ardenová (Renée Zellweger), a teraz má len 24 hodín na to, aby sa s ňou buď udobril, alebo si za ňu našiel adekvátnu náhradu. Zatiaľ čo prvá možnosť neustále naráža na prekážku v podobe odmietavého mlčania adresátky, predo dvermi sa už začínajú hromadiť húfy nových kandidátok. Milionára na ženenie predsa nenájdete na ulici každý deň... (TV Markíza)

mac000

Český distribuční titul má evokovat analogii s The Runnaway Bride Gerry Marshalla (s J. Robertsovou). Ale to je jen "parazitování na pověsti", jejích kvalit bohužel nedosahuje ()

Gamekeeper77

Tenhle film mám hodně rád. Skvělý obsazení, slušnej scénář, příjemnej romantickej náboj a hlavně spousta zábavných momentů plných chlapsky mládeneckýho a mě hodně blízkýho humoru. Proto moc dobře nechápu to hodnocení tady. 80%. ()

Santek odpad!

Romantická komedie by měla být alespoň trochu uvěřitelná. Tohle je dovedené do absurdity. Špatný námět, průměrný režisér a to ještě nevím který blázen napsal scénář. Prostě propadák. Takovou blbost si distributoři prosadí do kin a některé kvalitní komedie jdou sotva na DVD :-( ()

Stelletta

Celkem příjemný, nenáročný film na večery, kdy se člověku nic nechce a má náladu na romantickou komedii, u které se člověk i zasměje. Netradiční příběh, trochu horší zpracování, ale je to takové milé. Plus Chrise a Renée mám ráda. Takže za mě suma sumárum 55%. ()

Neezy

Trošku si říkám, jestli nejsem až moc hodná, když dávám tomuhle filmu vůbec nějakou hvězdičku. Ale mám ráda Renée a jeden vtip a jedna scéna se jim tam dokonce povedly. Nicméně je to film, který už nikdy nechci vidět znovu, protože si myslím, že jsem svůj čas mohla zabít daleko lépe. Je to vyloženě hrozný film, plný nesmyslů a rádoby vtipů. ()

isabellac

Tento film dokazuje, že celkem silné herecké obsazení není zárukou kvalitního filmu. To, že tento paskvil s rozpočtem $51 miliónů dokázal na tržbách urvat celosvětově $37 miliónů, je opravdu úspěch. Pokus o bláznivou komedii se od prvních momentů strhne v totální slátaninu, které vůbec nepomáhá naprosto katastrofální Renée Zellweger. Přízvuk rozmazlené holky, který v tomto filmu nasadila protahováním slabik, se opravdu hodně těžko dá celých 98 minut ustát. ()

senoritar

Není mi jasné zdejší nízké hodnocení filmu. Tato komedie je dle mého názoru o třídu povedenější, než profláklá Nevěsta na útěku, která mi mimochodem připadla mimořádně trapná. Herci podávají uspokojivé výkony a celkově se u filmu dá hezky zasmát. ()